0 800 750 070 Дзвінки в межах України безкоштовні
Меню
Ваш населений пункт: Одеса?
ТАК
Від вибраного міста залежить доступність аналізів

Правила підготовки

Демодекс


Демодекс - підшкірний кліщ виходить на поверхню шкіри лише у вечірні та нічні години, це пов'язано з його неприйняттям сонячних променів.
- Протягом 2-х діб до взяття матеріалу не використовувати лікувальні креми, лосьйони, декоративну косметику, і використовувати засоби особистої гігієни з високим вмістом лугу.
- в день збору матеріалу, вранці перед взяттям вій на дослідження, не можна вмиватися

Взяття матеріалу можна здійснити різними способами (необхідно доставити в будь-яке відділення лабораторії Смартлаб в день взяття):
- шматок клейкої стрічки (прозорий скотч) прикласти до ураженої ділянки шкіри на ніч, після чого вранці акуратно зняти зі шкіри скотч, не торкаючись руками липкої сторони і одним шаром приклеїти його до чистого знежиреного предметного скла (напередодні взяти в лабораторії), намагаючись уникати складок і повітряних бульбашок. Шматок скотча не повинен виходити за краї скла. На склі необхідно залишити вільну ділянку, для підписання місця локалізації (з якої ділянки шкіри був знятий скотч). Якщо шматочків кілька (з одного місця локалізації), то їх необхідно наклеїти на скло поруч один з одним.

При взятті матеріалу з різних місць локалізації, скотч необхідно клеїти на різне скло. І в такому вигляді доставити в лабораторію. Рекомендується перед прикладанням скотча на ніч обробити уражену ділянку шкіри 2% розчином соди.

- 1-2 вії (волоски брови) стерильним пінцетом помістити в одноразову пробірку типу «Еппендорф» (напередодні взяти в лабораторії).

Матеріал необхідно доставити в будь-яке відділення лабораторії «Смартлаб» в день взяття. 

Ви впевнені?
Ми використовуємо файли Cookie для максимальної функціональності сайту. Політика конфіденційності.
Telegram Viber
Online Chat
Замовити дзвінок