- Про нас
- Відгуки
- Від старих до нових
- Від нових до старих
Вікторія
21.06. здавали аналіз за адресою м. Білгород-Дністровський, вул. Героїв України,2! І хочу сказати дякую СмартЛаб за таку супер жінку! В захваті від неї, має підхід до діток, ввічлива, приємна, на рецепції також ввічливі дівчата, дякую))))
Відповідь: Шановна Вікторіє! Дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, коли наші клієнти залишаються задоволеними відвідуванням нашого лабораторного центру. Високий професіоналізм і турбота про клієнта - головні цілі нашої команди. Впевнені, що і наступні візити до нас принесуть Вам тільки позитивні емоції! Міцного Вам здоров'я!
Дар'я
Все сподобалось. Дівчатка ввічливі, все повністю пояснили, проконсультували. Аналізи прийшли швидко. Дякую ❤️
Відповідь: Шановна Дар'є! Ми щиро вдячні за Ваш відгук! Для нас дуже важливо, щоб кожен пацієнт отримував не тільки точні результати, а й уважне та турботливе ставлення. Ваша похвала - це підтвердження нашої відповідальності перед пацієнтами.
Наталія
Дуже задоволена обслуговуванням у SmartLab! Здавала аналізи швидко та без черг. Персонал ввічливий, уважний і професійний, завжди готовий відповісти на запитання та надати необхідну інформацію. У приміщенні чисто, комфортно та охайно. Результати аналізів отримала вчасно та в зручному форматі. Щиро дякую колективу за якісне обслуговування, турботливе ставлення та високий рівень професіоналізму. Рекомендую SmartLab усім, хто цінує якість, надійність і комфорт!
Відповідь: Шановна Натале! Дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, коли наші клієнти залишаються задоволеними відвідуванням нашого лабораторного центру. Високий професіоналізм і турбота про клієнта - головні цілі нашої команди. Впевнені, що і наступні візити до нас принесуть Вам тільки позитивні емоції! Міцного Вам здоров'я!
Людмила
15 червня здавала імунограму, дуже швидко зробили. Я задоволена. Адреса віділеня місто Одеса, вул. Торгова, 17. Дякую.
Відповідь: Шановна Людмило! Дякуємо за Ваш відгук! Для нас головне - комфорт і здоров`я наших пацієнтів, тому ми раді, що Ви залишилися задоволені облуговуванням у нашій лабораторії.
Геннадій
Обслуговування на вищому рівні, досвідчені працівники, гарне відношення!
Відповідь: Шановний Геннадію! Дякуємо Вам за позитивний відгук і вибір нашої лабораторії для діагностики. Нам дуже приємно, коли клієнти помічають зусилля персоналу в наданні сервісу на вищому рівні. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Людмила
Добрий день. Завжди здаю аналізи у м. Одеса, віділення на вул. Торгова, 17. Там дуже чемні, професійні працівники. Завжди порадять більш вигидніший аналіз. Усе раскажуть. І забір крові завжи без синців. Дякую за гарну працю.
Відповідь: Шановна Людмило! Щиро дякуємо за Вашу позитивну оцінку! Наша лабораторія постійно працює над впровадженням інновацій та підвищенням стандартів якості. Ваша похвала - найкраща мотивація для подальших досягнень.
Ольга
Дякую за якісне і професійне обслуговування , привітний і уважний персонал в м.Вознесенськ вул Соборності 4.Дуже швидкий ,професійний забір крові в маленької дитини .Дякую за мінімальний стрес дитині без цього ніяк і щасливої мами .Гарної і легкої праці .
Відповідь: Шановна Ольго! Дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, коли наші клієнти залишаються задоволеними відвідуванням нашого лабораторного центру. Високий професіоналізм і турбота про клієнта - головні цілі нашої команди. Впевнені, що і наступні візити до нас принесуть Вам тільки позитивні емоції! Міцного Вам здоров'я!
Людмила
В который раз сдаю анализы в Одессе на проспекте Добровольського, 99 и в который раз получаю только положительные эмоции от атмосферы в отделении и от работы каждого из персонала, с кем приходится иметь дело. Спасибо.
Відповідь: Шановна Людмило! Дякуємо за Ваш чудовий відгук! Нам неймовірно приємно, що Ви залишилися задоволені нашою роботою та сервісом. Ваша підтримка мотивує нас ставати ще кращими! Бажаємо Вам міцного здоров'я та з нетерпінням чекаємо на Ваші наступні візити!
Дякуємо за Ваш коментар! Він буде опублікований відразу після перевірки*
*Це необхідно для уникнення некоректних висловлювань, шахрайських повідомлень, образ. Ми стежимо за безпекою наших читачів.