0 800 750 070 Дзвінки в межах України безкоштовні
Меню
Ваш населений пункт: Одеса?
Від вибраного міста залежить доступність аналізів

Правила підготовки

Tecт ДНК на батьківство

Tecт ДНК на батьківство

Молекулярно-генетичне дослідження для визначення спорідненості, зокрема батьківства, по ДНК, засноване на принципах передачі і зберігання спадкової інформації, записаної в ДНК, і базується на порівнянні певних фрагментів ДНК (генетичних локусів) між родичами.

Метод взяття біоматеріалу ДНК: букальний зішкріб (зішкріб з внутрішньої поверхні щоки). ДНК виділяється з букального епітелію (клітин поверхневого шару тканини внутрішньої порожнини рота - ротової або букальний мазок) за допомогою ватної палички. Це щадний для пацієнта метод, особливо зручний для дітей. Великою перевагою даного методу є те, що він не інвазивний, повністю безболісний, процедура займає всього кілька секунд. Після проведення процедури взяття, зразок ДНК кожного учасника поміщається в чистий одноразовий конверт, на якому вказуються персональні дані учасника; конверт засвідчується підписами всіх учасників процесу і завіряється печаткою ТОВ «Смартлаб». В той же день, конверти зі зразками передаються експерту для проведення дослідження.

Підготовка до тесту: генетичний тест не вимагає додаткової підготовки. Перед взяттям букального зішкрібу необхідно сполоснути рот кип'яченою водою; за 45 хвилин до взяття не можна їсти, пити і палити.

Учасники процедури: потенційний батько, дитина, мати (участь матері не обов'язково).

Місце взяття біоматеріалу: тільки відділення «Смартлаб» м. Одеса, вул. Академіка Воробйова, 5а (перший поверх), з понеділка по четвер з 7.00 до 12.00 та  у  п'ятницю з 7.00 до 11.00.

 Особиста присутність всіх осіб, які беруть участь в дослідженні при заборі зразків ДНК матеріалу обов'язково.

Дослідження виконується на базі лабораторії Одеського обласного Бюро судової експертизи (ООБСМЕ)

Процедура оформлення та умови проведення: у відділенні незалежної медичної лабораторії "Смартлаб" Ви можете пройти процедуру ДНК-тестування на батьківство як анонімно, так і з проведенням процедури ідентифікації всіх учасників процесу.


ДНК-тест на батьківство (з ідентифікацією всіх учасників процесу): незалежна медична лабораторія «Смартлаб» підтверджує приналежність зразків біологічного матеріалу особі, у якої вони були отримані. Результати можуть надаватися в офіційні органи, але не можуть служити кінцевим доказом в суді і в інших юридичних питаннях. Необхідні умови: дослідження проводиться при пред'явленні документів, що засвідчують особу всіх обстежуваних, а також документів, що підтверджують, що одна з осіб, є законним представником дитини. Необхідні документи: паспорт - для громадян, які досягли повноліття (старше 18 років); свідоцтво про народження - для неповнолітніх громадян (до 18 років); паспорт і свідоцтво про народження - для неповнолітніх громадян (старше 14 років). Потрібна присутність законного представника дитини, на утриманні якого він перебуває; надання письмової згоди на проведення дослідження особами, які беруть в ньому участь (в разі якщо дитина неповнолітня згоду дають його законні представники). Необхідна згода дитини досягла 14 - років на проведення дослідження.

ДНК - тест на батьківство (анонімно): результати дослідження надаються виключно для приватного використання. Результати досліджень не можуть бути надані в офіційні органи. Не проводиться ідентифікація всіх учасників процесу (встановлення відповідності ідентифікаційних ознак людини, занесених в документи, фактичним ознакам самої людини). Особи які беруть в дослідженні участь несуть особисту відповідальність за точність і достовірність наданих ТОВ «Смартлаб» даних. Документи осіб, які приймають в дослідженні участь не обов'язкові.


Telegram Viber
Online Chat
Замовити дзвінок