0 800 750 070 Дзвінки в межах України безкоштовні
Меню
Ваш населений пункт: Одеса?
ТАК
Від вибраного міста залежить доступність аналізів

Акційні пропозиції

logo

до-30%

Article
Термін дії: 13.02.2024 - 15.02.2024

Знижка 30% на діагностику урогенітальних інфекцій

14 лютого – День святого Валентина (День закоханих) – казкове свято...

День, що надає шалений привід розпалити вогонь пристрасті та продемонструвати глибину своїх почуттів, але перед цим, ми радимо пройти ретельну діагностику урогенітальних інфекцій та ще й за вигідною ціною!

Акційний комплекс № 156 «Діагностика урогенітальних інфекцій» ПЛР метод, якісне визначення – включає в себе 5 показників, які ідентифікують збудників інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ):

 • Trichomonas vag., 
  Урогенітальний трихомоніаз – інфекційне захворювання, що викликається одноклітинним найпростішим Trichomonas vaginalis. Даний збудник є строгим облігатним паразитом людини, відноситься до дійсних патогенів та входить до групи інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). 
 • Chlamydia tr.,
  Хламідії представляють собою групу облігатних внутрішньоклітинних паразитів, всі вони подібні за морфологічними ознаками, мають загальний груповий антиген і розмножуються в цитоплазмі організму-господаря, проходячи певні стадії розвитку. Chlamydia trachomatis є на даний момент найбільш поширеним у світі збудником ІПСШ, особливо серед людей молодого віку.
 • Mycoplasma genitalium
  Мікоплазмові інфекції органів сечостатевої системи в даний час займають провідне місце серед інфекцій, що передаються статевим шляхом. Часто вони поєднуються з гонококами, уреаплазмами, трихомонадами, хламідіями. Джерелом інфекції є як хворі, так і носії, зараження відбувається статевим шляхом.
 • Ureaplasma species (вид диференціації Ureaplasma ureal., parvum)
  Ureaplasma викликає запальні захворювання урогенітального тракту у чоловіків та жінок. Часто вони поєднуються з гонококами, мікоплазмами, трихомонадами, хламідіями. Джерелом інфекції є як хворі, так і носії, зараження відбувається статевим шляхом. Інфекція може мати латентний перебіг, а потім під дією різних факторів (зміна гормонального фону, супутні інфекції, зниження імунітету) переходить у гостру, хронічну або рецидивну форму.
 • Neisseria gonorrhoea
  Neisseria gonorheae – грамнегативний диплокок, який є збудником гонореї і викликає запалення слизової сечостатевих органів, ураження кон'юнктиви, носоглотки, прямої кишки, можлива генералізація процесу. Гонококи вражають слизові, покриті циліндричним епітелієм, розташовуючись всередині лейкоцитів і епітеліальних клітин.


Акційна ціна 920,50 грн
Знижка 394,50 грн (30%)
Повна ціна без знижки 1315 грн
Період дії: з 13.02.2024 по 15.02.2024 (включно).
Акція діє у всіх відділеннях.

Замовити та пройти дослідження можна тільки у відділеннях ТОВ «Смартлаб».
Взяття біоматеріалу оплачується додатково.
Не проводимо взяття біоматеріалу у вагітних, дітей до 18 років і незайманих.
Увага! Слід дотримуватись правил підготовки до досліджень. 

Знайте, часто ІПСШ протікають без особливих симптомів, тож інфікована людина може навіть не підозрювати, що вона заразилась.

Ви впевнені?
Ми використовуємо файли Cookie для максимальної функціональності сайту. Політика конфіденційності.
Telegram Viber
Online Chat
Замовити дзвінок