0 800 750 070 Дзвінки в межах України безкоштовні
Меню

Акційні пропозиції

logo

до-30%

Article
Термін дії: 13.02.2024 - 15.02.2024

Знижка 30% на діагностику урогенітальних інфекцій

14 лютого – День святого Валентина (День закоханих) – казкове свято...

День, що надає шалений привід розпалити вогонь пристрасті та продемонструвати глибину своїх почуттів, але перед цим, ми радимо пройти ретельну діагностику урогенітальних інфекцій та ще й за вигідною ціною!

Акційний комплекс № 156 «Діагностика урогенітальних інфекцій» ПЛР метод, якісне визначення – включає в себе 5 показників, які ідентифікують збудників інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ):

 • Trichomonas vag., 
  Урогенітальний трихомоніаз – інфекційне захворювання, що викликається одноклітинним найпростішим Trichomonas vaginalis. Даний збудник є строгим облігатним паразитом людини, відноситься до дійсних патогенів та входить до групи інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). 
 • Chlamydia tr.,
  Хламідії представляють собою групу облігатних внутрішньоклітинних паразитів, всі вони подібні за морфологічними ознаками, мають загальний груповий антиген і розмножуються в цитоплазмі організму-господаря, проходячи певні стадії розвитку. Chlamydia trachomatis є на даний момент найбільш поширеним у світі збудником ІПСШ, особливо серед людей молодого віку.
 • Mycoplasma genitalium
  Мікоплазмові інфекції органів сечостатевої системи в даний час займають провідне місце серед інфекцій, що передаються статевим шляхом. Часто вони поєднуються з гонококами, уреаплазмами, трихомонадами, хламідіями. Джерелом інфекції є як хворі, так і носії, зараження відбувається статевим шляхом.
 • Ureaplasma species (вид диференціації Ureaplasma ureal., parvum)
  Ureaplasma викликає запальні захворювання урогенітального тракту у чоловіків та жінок. Часто вони поєднуються з гонококами, мікоплазмами, трихомонадами, хламідіями. Джерелом інфекції є як хворі, так і носії, зараження відбувається статевим шляхом. Інфекція може мати латентний перебіг, а потім під дією різних факторів (зміна гормонального фону, супутні інфекції, зниження імунітету) переходить у гостру, хронічну або рецидивну форму.
 • Neisseria gonorrhoea
  Neisseria gonorheae – грамнегативний диплокок, який є збудником гонореї і викликає запалення слизової сечостатевих органів, ураження кон'юнктиви, носоглотки, прямої кишки, можлива генералізація процесу. Гонококи вражають слизові, покриті циліндричним епітелієм, розташовуючись всередині лейкоцитів і епітеліальних клітин.


Акційна ціна 920,50 грн
Знижка 394,50 грн (30%)
Повна ціна без знижки 1315 грн
Період дії: з 13.02.2024 по 15.02.2024 (включно).
Акція діє у всіх відділеннях.

Замовити та пройти дослідження можна тільки у відділеннях ТОВ «Смартлаб».
Взяття біоматеріалу оплачується додатково.
Не проводимо взяття біоматеріалу у вагітних, дітей до 18 років і незайманих.
Увага! Слід дотримуватись правил підготовки до досліджень. 

Знайте, часто ІПСШ протікають без особливих симптомів, тож інфікована людина може навіть не підозрювати, що вона заразилась.

Telegram Viber
Online Chat
Замовити дзвінок