0 800 750 070 Дзвінки в межах України безкоштовні
Меню
Ваш населений пункт: Одеса?
Від вибраного міста залежить доступність аналізів
news image
17 січня 2024

Болять суглоби

Хвороби суглобів займають «почесне» третє місце у світовому рейтингу найпоширеніших недуг і можуть незабаром обігнати серцево-судинні та гастроентерологічні захворювання.

Причинами можуть бути порушення обміну речовин, цукровий діабет, подагра, хронічні захворювання нирок та ін. 

Незважаючи на різні причини, всі вони виявляються рецидивуючим суглобовим болем різної інтенсивності, який може відчуватися в одній або кількох частинах тіла. 

Вік, вага, попередні травми, надмірне навантаження та інші захворювання також можуть бути факторами болю у суглобах.

Два кроки, які спрямовані на вирішення цих проблем:

Комплекс №96 «Ревмопроби» – дослідження, що вказує на ступінь і поширеність запального процесу та аутоімунної реакції, які вражають суглоби, тканини та внутрішні органи.

Комплекс №48 «Нирковий скринінг» – допоможе виявити порушення у роботі нирок та порушення обміну речовин.

Комплекс «Ревмопроби» складається з 3 важливих показників:

С-реактивний білок  це важливий індикатор запалення, він інформує   про  наявність гострої фази запального процесу в організмі.

Ревматоїдний фактор  маркер наявності аутоімунного процесу в організмі.

Антистрептолізин О (АСЛ-О)  маркер наявності стрептококової інфекції  в організмі, він свідчить про підвищену чутливість (сенсибілізацію) організму до стрептококових антигенів.

Склад комплексу «Нирковий скринінг»:

Загальний аналіз сечі  це один з найважливіших  лабораторних тестів і призначається при на різних захворюваннях і патологіях, в першу чергу - при хворобах нирок і сечовидільної системи, а також при профілактичних оглядах.  За допомогою цього дослідження можна діагностувати різні захворювання нирок, печінки, сечового міхура, виявити проблеми з передміхуровою залозою, патологію вагітності.

Загальний білок  найважливіший  компонент  білкового обміну в організмі. Визначення білка в сироватці крові використовується для діагностики захворювань печінки, нирок, онкологічних захворювань, при порушенні харчування та ін.

Креатинін  у діагностичному плані є дуже важливим показником, креатинін повністю виводиться нирками, тому визначення його концентрації у крові має найбільше клінічне значення для діагностики захворювань нирок.

Сечовина – її головна роль - виведення продуктів обміну азоту, вона є кінцевим продуктом метаболізму білків в організмі, за її допомогою оцінюють функцію нирок. Аналіз сечовини зазвичай призначають у комбінації з аналізом на рівень креатиніну в крові.

Сечова кислота – також один із кінцевих продуктів метаболізму білків в організмі. Сечова кислота повністю виводиться нирками. Підвищення концентрації сечової кислоти зустрічається при нирковокам'яній хворобі, подагрі , тощо.

K, Na основні електроліти організму людини. У плазмі крові вони підтримують осмотичний тиск, водно-електролітний баланс, беруть участь в інших процесах організму.

Кальцій іонізований  приймає участь у м'язовому скороченні, в механізмах секреції гормонів, клітинного поділу тощо.

Пам'ятайте, після отримання результатів аналізів обов’язково зверніться за консультацією до лікаря!

Повідомляємо, що в наших діагностичних центрах в м. Одеса можна записатись на консультацію до 
сімейного лікаря за адресами: пр-т Небесної сотні, 89 та вул. ак. Сахарова, 36.
Вартість прийому 600 грн.

Також у нас ви можете укласти декларацію з сімейним лікарем, отримати вигідні пропозиції, безкоштовні дослідження та консультації – детальніше про це

Для діагностики 
нирок та сечового міхура можна пройти УЗД нирок 400 грн та УЗД нирок та сечового міхура 550 грн.

УЗД та прийом лікаря за записом: 
0 800 750 070 (дзвінки в межах України безкоштовні),
0 733 750 070 (вартість дзвінка – згідно тарифів вашого оператора) або через сайт 
Правила підготовки до УЗДСмартлаб. З турботою про здоров'я української нації.

Читайте також

17 січня 2024

Болять суглоби

Хвороби суглобів займають «почесне» третє місце у світовому рейтингу найпоширеніших недуг і можуть незабаром обігнати серцево-судинні та гастроентерологічні захворювання.Причинами можуть бути порушення обміну речовин, цукровий діабет, подагра, хронічні захворювання нирок та ін. Незважаючи на...

18 грудня 2023

Графік роботи на новорічні свята

Шановні клієнти, повідомляємо вам про наш графік роботи у святкові дні:25 грудня – більшість відділень працюватимуть за скороченим графіком (до 14:00), графік взяття біоматеріалу див. нижче, усі інші відділення – не працюватимуть у цей день31 грудня – працюємо у звичайному режимі1 січня – ВИХІДН...

8 січня 2024

Не можу набрати вагу

Останнім часом тема схуднення стала дуже популярною.Багато людей прагнуть досягти ідеальної ваги, щоб почуватися здоровішими і впевненішими в собі.Однак, існують і ті, хто навпаки хотів би набрати вагу, але ніяк не може досягти бажаних результатів.Сьогодні ми розкажемо про кілька причин, чому дея...

Telegram Viber
Online Chat
Замовити дзвінок