Одеса

Медична лабораторна діагностика

13 років якості!

Наші відділення працюють!
Інформаційна служба, відгуки, виклик медсестри додому,
ЕКГ, запис до лікарів та на УЗД:

0 800 750 070

*Дзвінки в межах України безкоштовні

0 733 750 070

*Вартість дзвінка - згідно тарифів вашого оператора


Аналізи на
COVID-19
Кол-центр працює щодня з 7:00 до 19:00. Телефони кол-центру: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Виклик медсестри додому для дорослих та дітей від народження
ЕКГ вдома
Запис до лікарів та на УЗД
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Час дзвінка:

Обладнання

 

Лабораторна база незалежної медичної лабораторії Смартлаб, розташована в м Одесі дозволяє виконувати дослідження різними методами на сучасному обладнанні провідних світових виробників:

Ультразвукова діагностика

УЛЬТРАЗВУКОВА СИСТЕМА ClearVue 350 (PHILIPS)

Ультразвукова система ClearVue 350 з технологією активного масив повністю відповідає високим вимогам до якості візуалізації, дозволяє підвищити достовірність діагностики. Завдяки своїм добре продуманим функціям система надійна і проста в роботі. Зручний інтерфейс користувача забезпечує прямий доступ до часто використовуваних елементів управління, що прискорює проведення дослідження і оптимізує робочий процес.

Апробована технологія Philips XRES і готові налаштування датчиків підвищують якість і впевненість у діагностиці.

Оптимізація зображення проводиться простим натисненням кнопки ISCAN, зображення виводиться на РК-моніторі з діагоналлю 19 дюймів.

Легка і компактна ультразвукова система ClearVue 350 маневренна і відмінно підходить для роботи в умовах обмеженого простору. Візок оснащена кріпленнями для кабелів, завдяки чому вони не переплітаються один з одним; в ній також передбачено вбудоване сховище для часто використовуваних приладдя.

 • Технологія Active Array - технології візуалізації вбудовані безпосередньо в датчик, що дозволяє отримувати зображення високої якості.
 • Широкосмугове формування ультразвукового променя і вдосконалена обробка сигналу.
 • Комплексне визначення та обробка характеристик тканин забезпечує їх чудову диференціацію у пацієнтів різних категорій.
 • Режим тканинної гармоніки - пригнічує багато артефактів, зберігаючи чіткість візуалізації тканин і високий дозвіл.
 • Розширений набір доплеровских режимів (CW, PW, CFI, CPA, HPRF PW, тріплексний режим).
 • Конфігуровані протоколи УЗД Philips та аналіз даних - дозволяє перевірити аналіз даних у відповідності зі своїми настройками і складати протоколи УЗД з зручним розташуванням результатів.
 • Фіброаденома на узі апараті Philips.
 • Покращена автоматизація системи (функція 2D ISCAN, інтелектуальний доплер, адаптивний доплер, адаптивний колірної доплер) - швидка оптимізація одним натисненням кнопки раціоналізує роботу, підвищує пропускну спроможність пацієнтів і рівень коректності досліджень.
 • Анатомічний М-режим - можна легко отримувати криві М-режиму на основі заданої оператором курсорною лінії; режим ідеальний для пацієнтів з аномальною формою або структурою серця.
 • Тривимірна візуалізація - 3D-реконструюють поверхню в довільному режимі для поліпшеного документування і перегляду результатів дослідження.
 • Підтримка роботи в мережі DICOM-- можна підключитися через Ethernet до мереж DICOM для перегляду та архівування даних у системі PACS.

 

Електрокардіограма

ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФ ЮКАРД 100 (UTAS)

Вбудований в електрокардіограф ЮКАРД 100 телеметричний модуль передачі даних дозволяє передавати зареєстровану ЕКГ по цифрових каналах мобільного зв'язку та провідний в телемедичний консультативний центр, оснащений кардіологічним телеметричним комплексом Unet, і оперативно Отримувати висококваліфіковану консультацію фахівця-кардіолога.

Реєстрація та аналіз ЕКГ діагностичної якості дає можливість незалежно від відстані та місця знаходження пацієнта отримувати віддалену кваліфіковану консультацію, а також вести електронну базу даних.

 
 • Синхронна реєстрація! 12-ти стандартних відведень.
 • Реєстрація відведень по небу і Слопаком.
 • Вбудована система аналізу та інтерпретації, формування попереднього ув'язнення.
 • Наявність режиму безперервного моніторингу частоти серцевих скорочень.
 • Зберігання в незалежній пам'яті фрагментів ЕКГ по всіх 12-ти відведенням з можливістю їх подальшого перегляду і друку.
 • Телеметрична передача ЕКГ відповідно до вимог стандарту EN1064 (SCP-ЕКГ).
 • Введення відомостей про пацієнта та лікаря в файл ЕКГ для телеметричної передачі.
 • Спеціальне програмне забезпечення для розширеного аналізу та інтерпретації ЕКГ, документування і формування баз даних.
 • Швидкість розгортки 5, 10, 25, 50 мм / с; вхідний Опір> 10 МОм; цифрові фільтри 50 Гц і 35 Гц; автоматична компенсація дрейфу ізолінії; придушення синфазних перешкод> 100 дБ; діапазон вимірювань ЧСС 20 - 280 1 / хв.; ахист від імпульсів дефібрилятора.
 • Кольоровий дисплей високого дозволу (320х240 пікселів); можливість введення інформації з використанням стандартної клавіатури; вбудований швидкісний термопринтер 80 мм; конфігурування формату виводу ЕКГ на друк.

 

Імунохемілюмінесцентні дослідження:

ARCHITECT 1000sr (ABBOTT)

Architect

Повністю автоматичний імунохемілюмінесцентний аналізатор

Продуктивність від 50 до 100 тестів за годину.

переваги:

 • широке меню тестів з однієї пробірки - гормони, онкомаркери, аутоімунні маркери, алергени, інфекції, гепатити, пренатальна діагностика, лікарський моніторинг та ін.
 • мінімальний час проведення термінових досліджень
 • висока точність

 

IMMULITE® 1000 (SIEMENS)

Immulite

Автоматичний імунохемілюмінесцентний аналізатор, який поєднує в єдиній системі можливості швидкого, точного та достовірного аналізу, високу продуктивність, простоту використання, надійність, велике меню тестів.

 

 

IMMULITE® 2000 (SIEMENS)

Дозволяє виконувати на одному обладнанні як рутинні, так і поодинокі дослідження. Аналізатор дозволяє з високою ефективністю проводити скринінгові обстеження населення. На сьогоднішній день меню тестів включає в себе більше 80 параметрів. Аналізатор дозволяє виконувати також розгорнуту алергодіагностику і включає в себе близько 450 алергенів і близько 50 аллергопанелей. Використання IMMULITE 2000 дає унікальну можливість використання аллергодиагностики третього покоління. Такого широкого спектра тестів немає ні у одного аналізатора аналогічного класу з представлених на світовому ринку. Меню тестів продовжує постійно розширюватися. Поєднання високої продуктивності приладу з пробирочную технологією дозволяє виконувати широкий спектр досліджень для кожного пацієнта (включаючи рідкісні дослідження) протягом півтора-двох годин.

 

 • Повністю автоматизована аналітична система
 • Метод аналізу - твердофазний пробірочний
 • Метод детекції - ферментативно посилена хемілюмінесценція
 • Меню тестів - більше 90 параметрів по 16 діагностичним групам, Порядку 450 Російськомовний алергенів і близько 50 панелей
 • Висока аналітична чутливість
 • Кількість реагентів на борту до 24-х. Дозавантаження і заміна реагентів виробляються довільно без переривання процесу обробки проб

 

Аналізатор осаду сечі UF-1000 (SYSMEX)

В основі роботи аналізатора сечі UF-1000i лежить технологія флуоресцентного проточної цитометрії. Аналізатор має два окремих аналітичних каналу: один для бактерій і іншої - для частинок осаду сечі. Завдяки іншим діагностичним показниками можна легко виявити інфікування, запалення, бактеріальну інфекцію або мікоз. Також можна поліпшити вашу продуктивність за рахунок відсіву зразків з негативним результатом, роботи в автоматичному режимі і повної автоматизації.
 

 • Полностью автоматизированная аналитическая система
 • Визначення потенційних інфекцій сечовивідних шляхів протягом хвилини, а не годин.
 • Одночасне виявляє виявлення всіх трьох індикаторів інфекцій сечовивідних шляхів з можливістю до 100 зразків на годину.
 • Диференціація запалення, бактеріальних інфекцій і мікозів.
 • Робота в автоматичному режимі для поліпшеної продуктивності.

 

СА-1500 (SYSMEX)

Аналізатор CA-1500 забезпечує швидкий, надійний і безпечний спосіб коагуляционного тестування. За рахунок застосування трьох технологій виявлення - оцінки згортання, а також хромогенного і імунологічного методів - даний прилад виконує послідовне вимір всіх 15 параметрів. Відрізняється високою швидкістю обробки зразків (120 проб на годину) і при цьому забезпечує високу точність результатів за рахунок функції паралельного біоаналіза. Надійність отриманих результатів та їх відповідність сучасним високим стандартам якості забезпечує функція розширеного контролю якості із застосуванням багатоступінчастого методу. Функції автоматичного повторного вимірювання і автоматичного рефлексивного аналізу забезпечують поглиблені аналітичні можливості.

 • Висока продуктивність і довільний доступ
 • Використання аналізу згортання, а також хромогенного і імунологічного методів для проведення основних клінічно важливих тестів
 • Функція проколювання кришки і пробовідбірник
 • Функція автоматичного повторного / рефлексивного дослідження
 • Аналіз з багаторазовим розведенням для отримання результатів високої якості і багатоступінчастий контроль якості для забезпечення високої надійності досліджень


 

Біохімічні дослідження:

 

AY 480 - OLYMPUS (BECKMAN COULTER)

Olimpus

Є кращим на новій платформі клініко-біохімічних аналізаторів Beckman Coulter і розроблений для лабораторій з дійсно високим завантаженням. Володіє високою продуктивністю - 400 тестів на годину (до 800, включаючи електроліти) і ємністю реагентного ротора, який дозволяє працювати одночасно з 63 методиками, Використовується програма захисту від забруднень

 

 

 

 

Гематологічні дослідження:

Лабораторією використовується сучасні гематологічні аналізатори нового покоління: ABX MICROS 60 (виробник Horiba)і CELL DYN RUBY (виробник Abbott). Прилади допомагають достовірно проводити дослідження, швидко і чітко видавати результати.

 

ABX MICROS™ 60 (HORIBA)

Micros

Аналізатор гематологічний ABX MICROS 60 - компактний і повністю автоматизований аналізатор крові, що забезпечує максимальну ефективність роботи.

 

 

 

 

 

 

CELL DYN RUBY (ABBOTT)

Ruby

Гематологічний аналізатор дозволяє проводити більш високий рівень дослідження клітин: тривимірний оптичний аналіз еритроцитів, двомірний оптичний аналіз тромбоцитів, чотиривимірний аналіз лейкоцитів, визначення ретикулоцитів новим методом з метиленовим синім NCCLS (технологія прижиттєвої швидкої забарвлення).

3 режими тестування на вибір (повний підрахунок клітин крові CBC з дифференцировкой на 5 популяцій, підрахунок CBC і лізис-резистентних еритроцитів RRBC, підрахунок CBC і ядерні клітин NOC).

 • послідовне, чітке розділення клітин завдяки застосуванню MAPSS технології.
 • висока продуктивність - до 84 зразків на годину при стандартному режимі «СВС + Diff».
 • повний контроль якості на борту. Правила Вестгарда. Графіки Леві-Дженнінгса.

 

20LC Roller (ALIFAX)

Автоматичний аналізатор для визначення швидкості осідання еритроцитів.

В основі иапатентованная технологія визначення швидкості осідання еритроцитів, в основі якої лежить вимір кінетики агрегації еритроцитів оптичним методом. На відміну від всіх інших автоматичних систем, заснованих на методі Вестергрена, який полягає у визначенні ШОЕ за кінцевим результатом осідання, аналізатори виробництва компанії АЛІФАКС вимірюють агрегацію еритроцитів протягом перших 10 секунд формування монетних стовпчиків.

Аналізатор відрізняє простота в роботі і обслуговуванні. Для проведення досліджень ніякі реагенти не вимагаються, єдиний витратний матеріал - пластикова смарт-карта з тест-одиницями номіналом 4000, 10000, 20000 вимірюва
нь.

 • отримання результату через 20 секунд вимірювання відмінна кореляція з методом Вестергрена - 90-99%
 • низький рівень гематокриту не впливає на результат
 • стандартні первинні пробірки з ЕДТА (венозна кров)
 • об'єм проби 175 мкл
 • завантаження до 60 зразків
 • пропускна здатність - до 124 тестів / годину
 • можливість прямого завантаження штативів гематологічних аналізаторів 

 

Імунологічні дослідження:

гормони, онкомаркери, гепатіт.А, В, С, TORCH-інфекції, паразитарні та урогенітальні інфекції, гелікобактерна інфекція, туберкульоз, алергени, вірус Епштейна Бара.

Дослідження проводяться методом імуноферментного аналізу (ІФА), в основі якого лежить імунна реакція антигену з антитілом. Ця методика спрямована на виявлення в сироватці крові (рідкої частини крові) специфічних імуноглобулінів - білків, що виробляються клітинами імунної системи для боротьби з упровадилися в організм мікроорганізмами.

LAZURITE (VECTOR-BEST)

Lazurite

Двупланшетний прилад, що максимально задовольняє високим вимогам фахівців. Компактний, універсальний аналізатор виконує повний цикл проведення ІФА в мікропланшетном форматі. Дозволяє проводити до 12 методик на 1 планшеті. Прилад виконує розкопування і розведення зразків, вносить реагенти, инкубирует і промиває планшет, фотометрують і обраховує результати, що допомагає робити аналізи швидко, з максимальною точністю.

 

 

 

Дослідження методом полімеразно-ланцюгової реакції ПЛР:

Вірусний гепатит А, В, С, Д, TORCH-інфекції, паразитарні та урогенітальні інфекції, вірус коклюшу, паракашлюку, бронхісептікоза, туберкульоз, папіломавірусна інфекція, оперізувальний лишай, вірус Епштейна Бара та ін ..

Дослідження проводяться методом ПЛР в реальному часі (ПЛР-РВ, Real-Time PCR).

ПЕРЕВАГИ ПЛР в реальному часі:

 • істотне зниження ризику контамінації і помилок при аналізі результатів
 • висока специфічність реакції за рахунок використання високоспецифічних флуоресцентних зондів
 • висока продуктивність
 • можливість кількісного визначення
 • надійність
 • реєстрація та облік даних в електронному форматі

 

ROTOR-GENE 6000 (CORBETT RESEARCH)

Сучасний ампліфікатор роторного типу з оптичною системою, призначений для проведення ПЛР і детекції в режимі «реального часу» - Rotor-Gene 6000, виробництва фірми «Corbett Research» (Австралія).

Rottor Gene

Rotor-Gene 6000 - самий універсальний доступний на сьогоднішній день аналізатор ПЛР в реальному часі Перший у світі 6-ти канальний інструмент для ампліфікації в режимі «реального часу» з найширшим спектром збудження і детекції флуоресценції.

 

 

 

 

 

АЛА-1 (SIA BioSan)

Автоматичний люмінесцентний мультіканальний аналізатор, призначений для оцінки результатів полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), заснованих на принципах флуоресцентної детекції по «кінцевій точці».

 • Чотири незалежних канали детекції
 • Два містких змінних ротора
 • Інтелектуальна інтерпретація результатів з автоматичним урахуванням контрольних точок і даних по декількох реакцій для одного зразка
 • Відкрита система для індивідуальної настройки параметрів для тест-систем різних виробників
 • Широкі можливості роботи з масивом отриманих результатів (сортування, фільтрація, експорт)
 • Можливість створення звіту по проведеним дослідженням

 

DT Prime (DNA TECHNOLOGIES)

Ампліфікатор з детекцією результатів ПЛР в режимі реального часу. Просте і інтуїтивне управління, що значно скорочує час по створенню протоколів і мінімізує можливість помилок. Також містить додатки для кількісної оцінки ДНК/кДНК, аналізу кривих плавлення, визначення рівня експресії генів, дослідження біоценозів і SNP - аналізу, дозволяє використовувати функцію «додаткових стандартів» і формувати протоколи дослідження з автоматичною трактуванням отриманих результатів.

Висока продуктивність завдяки 96 - ямковий формату термоблока, пристосованому до стандартних планшетів пробірок і стрипів.

 •  Мультиплексна детекция з використанням до п'яти каналів флуоресценції і різних комбінацій флуорофорів.
 • Довговічність джерел світла (світлодіоди «LED»), функціонування яких відрізняється високою тривалістю (до 100 000 ч) і стабільністю в порівнянні з галогеновими лампами.
 • Оптичний тракт включає в себе окремий джерело світла для кожного каналу і ПЗС матрицю (CCD - камеру). Це забезпечує високу чутливість, оптимальне співвідношення сигнал/шум і низький рівень перешкод.
 • Метод множинної експозиції забезпечує широкий динамічний діапазон детекції і дозволяє на якісно новому рівні оптимізувати умови реєстрації сигналу, спростити (або скасувати взагалі) фотометричні параметри.
 • Оптичні системи з різними спектральними характеристиками дозволяють працювати з численними флуорофор.
 • Термоблок дозволяє задавати градієнт температури відпалу, відкриваючи додаткові можливості для оптимізації програм ампліфікації.
 • Автономне виконання завдання і відновлення програми (в результаті отключеніяпітанія або зупинки комп'ютера) завдяки вбудованому микроконтроллеру і дисплею.

 

 

 

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, лабораторна діагностика дає до 80% інформації про стан здоров'я людини.


Лабораторна діагностика в наш час є необхідною частиною діагностичного та лікувального процесу в медицині. Існують різні методи лабораторних досліджень:

Біохімічні дослідження - це вид лабораторної діагностики, метою якого є виявлення різних відхилень в стані організму, його органів і систем. У сучасній лабораторній практиці даний вид діагностики давно набув широкого поширення і по праву вважається незамінним у всіх областях медицини.

За допомогою біохімічного дослідження крові можна достовірно судити про стан всіх видів обміну речовин (білкового, вуглеводного, ліпідного, мінерального, пігментного і т.д.) і в цілому визначити стан всіх внутрішніх органів і систем. Галузі медицини, які використовують результати біохімічного аналізу крові у своїй практиці, це - гастроентерологія, урологія, терапія, кардіологія, гінекологія та інші.

Загальноклінічні лабораторні дослідження - один з видів лабораторних аналізів, результати яких надають інформацію про характер, особливості та ряді фізико-хімічних властивостей досліджуваного біоматеріалу. Об'єктом дослідження може виступати: кров, кал, сеча, еякулят, а також мазки і зіскрібки.

Як правило, дані, що містяться в загальноклінічне ув'язненні, не вказують на присутність в організмі того чи іншого захворювання. Однак отримана інформ