Одеса

Медицинская лабораторная диагностика

12 лет качества!

Информационная служба для пациентов и врачей,
жалобы и предложения,
вызов медсестры на дом, ЭКГ на дому:

0 800 750 070

*Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатные


Анализы на
COVID-19
Вызов медсестры на дом для взрослых и детей с рождения: 0 800 750 070
ЭКГ на дому: 0 800 750 070
Запись к врачам и на УЗИ
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Время звонка:

Антону Хоменко терміново потрібна допомога!

27.01.2016

Антону Хоменко терміново потрібна допомога!

 

Антоша Хоменко народився 15 червня 2004 року в г Одесі з вагою 4200 кг, але відразу почав посилено втрачати вагу, постійно плакав, майже не спав. Тільки через місяць поставили точний діагноз - вроджена аномалія розвитку сечовидільної системи. Двічі дитина була в реанімації. Сім місяців після народження Антона лікували в урологічному відділенні ООДКБ. Щоб розвантажити нирки, Антону провели двосторонню уретростомии. Виписали зі страшним діагнозом - хронічна ниркова недостатність, двосторонній гідронефроз, хронічний пієлонефрит. Дитина стала інвалідом. Майже 11 років Антон живе зі стомами (катетерами трубками в сечоводах), які йому міняють двічі на тиждень у відділенні урології.

З жовтня 2013 року почала прогресувати хронічна ниркова недостатність, дуже підступна хвороба, при якій у дитини йде втрата функцій нирок, посилюється інтоксикація організму. У Антона постійна нудота, блювання, слабкість, швидка стомлюваність. Різко погіршилися аналізи. Через порушення мінерального обміну і малорухливого способу життя у хлопчика атрофувалися м'язи ніг, йому важко ходити. У свої 10 років Антоша виглядав максимум на 6 (рост113 см, вага 20 кг). Те, що нирки Антона не здатні синтезувати самостійно, потрібно вводити у вигляді ліків і ін'єкцій.

28.01.2016 із зібраних коштів, у рамках благодійного проекту "Допоможемо дітям разом", ми перерахували через БО "Благовіщення" суму в розмірі 2000 грн. на лікування Антона Хомяченко.

 

На жаль, це дорогі препарати, на які у сім'ї не вистачає засобів. До того ж, хлопчик часто підхоплює інфекції через зниженого імунітету та ГРЗ - не рідкість. Загальна вартість лікарських препаратів на один місяць становить приблизно 17500 грн. Завдяки небайдужим людям, постійно ведеться збір на медикаменти, аналізи і процедури. Антону показана пересадка нирки. На жаль, варіант проведення операції в Білорусі виявився неможливим. Але завдяки активності помічників вдалося організувати хлопчикові обстежених в клініці "Шаріте" (Німеччина) і було вирішено проводити трансплантацію там. На жаль, операція коштує величезних грошей - 148 635 євро. Така висока вартість обумовлена ??складністю стану дитини та деякими особливостями попереднього лікування. У родини немає таких коштів. Батьки просять усіх небайдужих до чужої біди людей допомогти врятувати життя сина. На жаль, у хлопчика погіршуються аналізи, хвороба прогресує швидко, родині дуже потрібна Ваша допомога, за яку вони зараннее вдячні. Зібрати кошти потрібно як сожно швидше, Антоша погано себе почуває і ефект від звичного лікування зменшується. Але він дуже старається! За час збору йому потрібно багато встигнути, щоб можна було проводити операцію: трохи підрости, підняти аналізи до прийнятного рівня і головне - не сумувати. Хлопчик вже достатньо доросла, щоб усвідомлювати всю складність ситуації, він дуже турбується. Давайте покажемо йому, що поруч дуже багато чуйних добрих людей і він не залишиться в цій біді без підтримки!

За наведеними нижче посиланнями Ви можете отримати більш детальну інформацію про роботу благодійного фонду:

 

Ми висловлюємо величезну подяку всім тим, хто брав участь і продовжує брати участь у зборі коштів для надання адресної медичної допомоги в рамках благодійного проекту "Допоможемо дітям разом". Усім добрим чарівникам, які не дають хворобам перемогти хоробрі дитячі серця. Всім, хто разом з нами творить мрію !!!

Iнші новини
15.02.2021
     ЗНИЖКА 20%   Щочетверга усім пацієнтам...
01.01.2018
ДЕНЬ ДИАГНОСТИКИ ЗАБОЛЕВАНИЙ ПЕЧЕНИ и СЕРДЦА СКИДКА 20%...
01.02.2016
Шановні пані та панове, ми вже відкриті! ВУВАГА! Акція до відкриття нового...
28.01.2016
Відкрито новий збір у клініку "Грайфсвальд" для Міші Павлегі!   Відкрито...