Одеса

Медична лабораторна діагностика

13 років якості!

Наші відділення працюють!
Інформаційна служба, відгуки, виклик медсестри додому,
ЕКГ, запис до лікарів та на УЗД:

0 800 750 070

*Дзвінки в межах України безкоштовні

0 733 750 070

*Вартість дзвінка - згідно тарифів вашого оператора


Аналізи на
COVID-19
Кол-центр працює щодня з 7:00 до 19:00. Телефони кол-центру: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Виклик медсестри додому для дорослих та дітей від народження
ЕКГ вдома
Запис до лікарів та на УЗД
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Час дзвінка:

Місія та цінності

МІСІЯ

Медична компанія «Смартлаб» представляє колектив однодумців і фахівців своєї справи, які об'єднали спільні зусилля з метою створення на півдні України незалежною якісної лабораторної діагностики на власній матеріально-технічній базі найсучаснішого обладнання та технологій.

Ми вважаємо, що ключовим чинником підтримки нашої конкурентоспроможності є проведення лабораторних досліджень на власному атестованому обладнанні та використання сучасного програмного забезпечення. Якість наших досліджень підтверджується участю в програмах незалежного зовнішнього контролю якості. Наша лабораторна база вдосконалюється і буде вдосконалюватися відповідно до новітніх світовими технологічними та інноваційними розробками.

Нашої пріоритетною метою є задоволення потреб медичних та інших організацій усіх форм власності в якісній лабораторній діагностиці.

Наші зусилля сфокусовані на допомогу нашим споживачам в діагностиці різних захворювань, синдромів, станів і т.п .. Ми вибудовуємо і будемо вибудовувати взаємини з пацієнтами на основі довіри, поваги та задоволення різноманітних запитів. Якісне обслуговування, швидке і гнучке реагування на зміну потреб, постійний моніторинг настроїв і створення додаткової цінності найбільш зручним для споживача способом будуть завжди відрізняти нашу компанію від подібних на ринку України.

Персонал - це основа успіху нашої компанії. Керівництво приділяє особливу увагу підбору висококваліфікованого персоналу та створення умов для самореалізації, розвитку та підвищенні професійного рівня працівників. Організація забезпечує соціальні гарантії, передбачені чинним законодавством України та створює необхідні умови для продуктивної роботи. Прислухаючись до думки кожного співробітника, компанія пропонує участь персоналу в процесі прийняття рішень, а також розробляє програми розширення повноважень і максимального використання здібностей кожного працівника. Керівництво компанії приймає справедливі рішення, засновані на турботі і повазі до працівників, надаючи можливість висловлювати свою думку. Менеджмент компанії погоджує очікувані стандарти і пріоритети діяльності. Хороші міжособистісні відносини, визнання цінності працівників керівництвом компанії і наявність мотиваційних програм є відмінними рисами нашої політики в галузі управління людськими ресурсами.

Топ-менеджмент компанії використовує сучасні підходи в галузі управління організацією та людськими ресурсами. Керівники підрозділів будують свою діяльність на основі двосторонніх комунікацій з персоналом, надають конструктивну зворотний зв'язок, встановлюють ясні цілі для кожного працівника і оцінюють прогрес у їх досягненні. Керівництво несе відповідальність за узгодження цілей і діяльності кожного працівника і всієї організації в цілому і проводить об'єктивну оцінку діяльності персоналу через справедливу систему винагород. Менеджмент концентрує зусилля на створенні розділяється бачення з персоналом призначення і цілей організації, допомагаючи кожному працівнику усвідомити і зрозуміти свій внесок у реалізацію цих цілей. Керівник кожного підрозділу допомагає в розвитку і навчанні персоналу, визнає цінність співробітників та їх внесок у загальну справу, розробляючи необхідні програми і підходи. Топ-менеджмент здійснює управління організацією на основі планування, організації, керівництва, координації та контролю.

Програми соціальної відповідальності нашої компанії спрямовані на підтримку соціально незахищених верств населення у вигляді різноманітних акційних програм та адресної благодійної допомоги.

ЦІННОСТІ

Цінності компанії - це фундамент, на якому будується наша компанія.

Корпоративні цінності компанії найбільш повно відображають корпоративну культуру і життєві принципи людей, що працюють в компанії. Правила, норми і традиції, що регламентують поведінку співробітників компанії при виконанні ними посадових обов'язків, доручень, ділової взаємодії та міжособистісного спілкування.

Компанія цінує індивідуальні цінності кожного співробітника, і поряд з цим вважає, що персонал повинен розділяти більшість корпоративних цінностей компанії.

Порядність і чесність

Наші слова відповідають думкам, а слова не розходяться з ділом.
Ми чесні по відношенню до самих себе і виконуємо всі домовленості з колегами, клієнтами, споживачами та партнерами.
Ми визнаємо і виправляємо помилки.
Ми виявляємо себе в конкурентній боротьбі активно і чесно.
Нам довіряють.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ і ДОБРОСОВІСНІСТЬ

Ми відповідальні за прийняті рішення, за виконання завдань і результати своєї роботи.
Ми відповідальні за досягнення корпоративних цілей.
Ми розуміємо, що великий успіх залежить від спільних зусиль.
Ми відповідальні за створення додаткової цінності для споживачів.
Вдосконалення та розвитку

Ми безперервно самовдосконалюємося і вкладаємо особисті зусилля в розвиток компанії.
Ми покращуємо результати діяльності та наводимо компанію до успіху.
Ми постійно розвиваємося і модернізуємо нашу технологічну базу.
Ми передаємо знання нашим колегам.
Ми дізнаємося нове, переймаємо успішний досвід інших підприємств і добиваємося кращих результатів.
Ми робимо свій внесок у створення видатної компанії

КОМАНДНИЙ ДУХ

Ми розуміємо, що наша справа - командна гра.
Ми дотримуємося правила: «Стався до колег так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе»
Ми використовуємо принцип «Один за всіх і всі за одного».
Ми виявляємо гнучкість, яка передбачає розуміння різних ситуацій і здатні швидко адаптуватися до ефективної роботи в різних умовах.
Ми надаємо підтримку і проявляємо повагу до колег.