Одеса

Медична лабораторна діагностика

13 років якості!

Наші відділення працюють!
Інформаційна служба, відгуки, виклик медсестри додому,
ЕКГ, запис до лікарів та на УЗД:

0 800 750 070

*Дзвінки в межах України безкоштовні

0 733 750 070

*Вартість дзвінка - згідно тарифів вашого оператора


Аналізи на
COVID-19
Кол-центр працює щодня з 7:00 до 19:00. Телефони кол-центру: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Виклик медсестри додому для дорослих та дітей від народження
ЕКГ вдома
Запис до лікарів та на УЗД
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Час дзвінка:

Система контроля якості

Головне завдання будь-якій лабораторії - надання лікарям-фахівцям якісних результатів досліджень пацієнтів. Власне - продуктом, який випускає лабораторією є звіт, що містить результати лабораторного дослідження, дані про пацієнта, референсні значення для кожного аналіту і одиниці виміру, а також іншу додаткову інформацію, яка допомагає лікареві при постановці діагнозу, призначення лікування та моніторингу перебігу захворювання або проведеного лікування. На підставі цих даних лікар може приймати рішення, від яких безпосередньо залежать здоров'я і життя пацієнта.

Забезпечення якості досліджень починається з моменту призначення лікарем пацієнту певних досліджень і правильної підготовки пацієнта до здачі аналізів і закінчується своєчасним отриманням пацієнтом результатів досліджень та їх інтерпретація фахівцями лабораторії або лікуючим лікарем.

Під забезпеченням якості розуміється сукупність планованих і систематично проведених заходів, необхідних для створення впевненості, що діагностична інформація, що міститься в результаті дослідження, задовольняє певним вимогам якості. Тільки при хорошій організації та якісному проведенні всіх стадій лабораторного дослідження - преаналітичного, аналітичної та постаналітіческой - можна розраховувати, що кожен вироблений лабораторією результат може бути використаний лікарем для прийняття діагностичних рішень або рішень, що змінюють схему лікування.

Багаторівневої системи контролю ЯКОСТІ "СМАРТЛАБ"

У незалежній медичній лабораторії «Смартлаб» якості результатів лабораторних досліджень приділяється особлива увага.

Високий професіоналізм фахівців, оснащення новітнім лабораторним обладнанням, комп'ютеризований документообіг і використання високоякісних реагентів гарантують високі стандарти якості.

У нашій організації існує багаторівнева система контролю якості, що складається з внутрішньої і зовнішньої систем контролю якості:

внутрішня система контролю якості лабораторних досліджень
зовнішня система контролю якості лабораторних досліджень
Постійне проведення внутрішньолабораторного та участь у міжлабораторному контролі якості має велике значення для підтримки стабільної роботи лабораторії, дозволяє домогтися достовірності будь лабораторного дослідження.

ВНУТРІШНЯ СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ

Ефективним засобом виявлення та оцінки помилок є система контрольних заходів для безперервної оцінки достовірності отриманих результатів - внутрішньолабораторний контроль якості (ВЛКК). ВЛКК проводиться із застосуванням контрольних матеріалів або на основі статистичного аналізу результатів досліджень проб пацієнтів, відповідно до правил, затверджених МОЗ України.

Основна мета внутрішнього контролю якості - перевірка достовірності отриманих результатів, яка в загальних рамках забезпечення системи-якості повинна охоплювати три існуючих етапу в лабораторії медичних досліджень: Преаналітичний, аналітичний і постаналітіческой.

ЗОВНІШНЯ СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ

Міжлабораторний контроль якості лабораторних досліджень - це контроль порівнянності результатів, отриманих в кількох лабораторіях на одному і тому ж контрольному матеріалі одними і тими ж методами або методами, що дають статистично достовірно збігаються результати.

У міжлабораторному контролі якості лабораторних досліджень, як правило, беруть участь не менше 20 лабораторій.

Здійснення міжлабораторного контролю якості дає можливість вирішувати такі завдання:

Порівняти якість роботи всіх що у контролі лабораторій;
Виявити систематичні, випадкові і грубі похибки в результатах контрольних визначень;
Оцінити якість використовуваних методів дослідження, апаратури, реактивів і т. Д.
Крім того, кожна лабораторія може порівняти якість своєї роботи з результатами інших лабораторій, які брали участь у контролі. У міжлабораторному контролі якості найбільш гарні результати мають ті лабораторії, в яких налагоджено внутрішньолабораторний контроль.

Лабораторія "Смартлаб" приділяє велику увагу якості надання послуг, що підтверджується українськими та міжнародніими сертифікатами якості.

Постійний внутрішньолабораторний контроль, а також участь в українських та міжнародних міжлабораторних програмах зовнішнього контролю якості дозволяє домогтися граничної точності та достовірності проведених лабораторних досліджень. В останніх раундах програм
міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань Національної дитячої спеціалізованої клініки «Охматдит» у категоріях «Імунохімія», «Вірусні гепатити та ВІЛ», «Онкомаркери» лабораторія «Смартлаб» отримала найвищі результати по оцінці точності вимірювань - 100%
задовільних результатів.

Більше трьох років лабораторія успішно проходить сертифікацію за програмою міжнародного зовнішнього контролю якості Seqas (Великобританія) і Prevecal Biosystems (Іспанія). Такі результати в черговий раз підтвердили високу якість роботи лабораторії та її співробітників!