Одеса

Медична лабораторна діагностика

13 років якості!

Наші відділення працюють!
Інформаційна служба, відгуки, виклик медсестри додому,
ЕКГ, запис до лікарів та на УЗД:

0 800 750 070

*Дзвінки в межах України безкоштовні

0 733 750 070

*Вартість дзвінка - згідно тарифів вашого оператора


Аналізи на
COVID-19
Кол-центр працює щодня з 7:00 до 21:00. Телефони кол-центру: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Виклик медсестри додому для дорослих та дітей від народження
ЕКГ вдома
Запис до лікарів та на УЗД
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Час дзвінка:

Відгуки наших пацієнтів

Віра | 04.07.2022
Очень приятные медсестры на отд. Ал.Невского. Работой довольны, внимательные. Спасибо
Світлана | 04.07.2022
На Невского очень хорошее обслуживание. Замечательные сотрудники, вежливые, внимательные, с золотыми руками. Все на очень высоком уровне. Большое спасибо коллективу
TATIANA | 03.07.2022
Хотим выразить благодарность всему коллективу за профессионализм и вежливое отношение поднимающее настроение. Особое спасибо Боевой Карине и Дзиговской Елена.
Марія | 02.07.2022
Хороший коллектив. Очень приятно все было. Медсестра Татьяна взяла легко кровь, с первого раза нашла вену. Крепкого ей здоровья, пусть Господь благословит на многие лета
Валентин | 02.07.2022
Добрый день! Сегодня сдавал анализы на Ольгиевской ,6.Огромное спасибо медсестре Омильян Ирине!Анализ крови был взят на мой взглядмаксимально быстро, профессионально и безболезненно.В целом, остался максимально доволен сервисом и общением.
Татьяна | 02.07.2022
Сдавали сегодня анализ, пришел результат в 12:00, а в 17:00 позвонили сообщили об ошибке! После этого обвинили пациентку, в том, что ее материал не подошёл и даже не предположили, что мог произойти сбой у них при взятие и дальнейшем использовании материала. Раньше такого не было и очень огорчает некомпетентность операторов, которые дают стандартные ответы и даже не считают, что вина их лабораторий тоже в этом есть. Хорошо, что анализ был рядовой, а если бы сдавали на какие-то инфекции и произошла ошибка! Мама уже не молодая девчонка, весь день лежит с давлением! Хочется, что бы все таки обращение дошло к тем людям, которые проявили халатность. ________________________________________________________________________________________ Шановна Дар`є, дякуємо Вам за відгук. Нам дуже шкода, що Ви засмучені сервісом лабораторії. Щодня ми працюємо над тим, щоб наші пацієнти були задоволені обслуговуванням та отримували якісні результати у найкоротший термін. Щиро дякуємо, що Ви знайшли час та повідомили нам про ситуацію, подзвонивши на гарячу лінію. Завіряємо Вас, що ми піклуємося про своїх пацієнтів і завджи готові до конструктивного діалогу. За Вашим зверненням було проведено внутрішнє службове розслідування, за підсумком якого з Вами зв`язався наш співробітник та пояснив всі деталі. Результат дослідження Вашої матері, відправленний Вам на пошту, був офіційно відкликанний внаслідок збою програмного забезпечення. Ваша мама була попереджена про це та була запрошена на повторне безкоштовне взяття біоматеріалу, тому що у сироватці її крові був виявлений гемоліз. Нам дуже шкода, що вашу маму це так засмутило. Гемоліз - це руйнування еритроцитів, «червоних кров'яних клітин», у зразку крові, з виходом в плазму різних біологічно активних речовин. Причинами гемолізу можуть бути індивідуальні особливості пацієнта, мінімальний питний режим, висока температура, активне фізичне навантаження або надмірна нервова перенапруга. Виконанню аналізу «заважають» ті речовини, що виходять у плазму з еритроцитів. В нашій лабораторії всі зразки крові, піддаються спеціальному дослідженню, при якому досліджувана сироватка порівнюється зі стандартною, що дозволяє оцінити кількість вільного гемоглобіну в крові, а отже точно визначити ступінь гемолізу. Якщо в зразку крові виявили гемоліз, його не беруть в роботу, тому що при виконанні багатьох тестів прилади можуть неправильно інтерпретувати отримані дані і видати некоректний результат. Тому маму і було запрошено на безкоштовний перезабір крові. Ваше прохання було виконано, і повторне взяття проводила інша медична сестра. На разі дослідження виконано. Щиро перепрошуємо за завдані незручності. Бажаємо міцного здоров`я Вам та Вашій мамі!
Розгорнути

Залиште відгук про нашу роботу

Залишаючи відгук, Ви даєте згоду на зберігання та обробку Ваших персональних даних.

З метою збереження конфіденційності, Ваші контактні дані, окрім імені (по-батькові), не публікуватимуться.

Відгуки, що містять недостовірну або образливу інформацію, не публікуватимуться.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: