Одеса

Медицинская лабораторная диагностика

12 лет качества!

Информационная служба для пациентов и врачей,
жалобы и предложения,
вызов медсестры на дом, ЭКГ на дому:

0 800 750 070

*Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатные


Анализы на
COVID-19
Вызов медсестры на дом для взрослых и детей с рождения: 0 800 750 070
ЭКГ на дому: 0 800 750 070
Запись к врачам и на УЗИ
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Время звонка:

Відгуки наших пацієнтів

Тетяна | 02.12.2021
Впервые обсуживаюсь в вашей лаборатории. Чаще в других. Обслуживание подобное - это обслуживание будущего, а у вас уже - настоящего! Внимание, корректность, вежливость, сдержанность. Мои глаза медработника уловили почти все ньюансы. А обращение к посетителям по имени отчеству, а не по фамилии , очень приятно. Один из благодарных посетителей в предидущей записи назвал медсестер "девочки". а это - специалисты! Спасибо. ___________________________________________ Шановна Тетяно Михайлівно, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, коли наші клієнти залишаються задоволеними відвідуванням нашого лабораторного центру. Високий професіоналізм і турбота про клієнта - головні цілі нашої команди. Впевнені, що і наступні візити до нас принесуть Вам тільки позитивні емоції! Міцного Вам здоров'я!
Развернуть
Андрій | 02.12.2021
Обслуговуюсь сім'єю в данній лабораторії. Дуже привітлеві дівчата, дуже гарне ставлення до клієнтів. Персонал дуже професійний, бажаю успіху! __________________________________________________ Шановний Андрію Андрійовичу, дякуємо Вам за теплий відгук на адресу працівників відділення. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!
Світлана | 02.12.2021
Не первый раз пользуюсь услугами лаборатории Смартлаб. Спасибо за профессиональные услуги лаборатории, особая благодарность девочкам Анастасии, Валерии, Карине, Наталии и Екатерине за профессиональный подход, внимание, оперативность. _____________________________________________ Шановна Світлано Йосипівно, щиро дякуємо Вам за високу оцінку професійних якостей наших співробітників. Сподіваємося, що будемо й надалі тримати високу планку і зберігати Вашу довіру до нашоі лабораторіі. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашій родині!
Развернуть
Тетяна | 02.12.2021
Благодарю сотрудников отделения Марину, Оксану, Викторию, Анжелу, Олю, Заряну за прекрасное отношение к своей работе. За их внимание и заботу. Приходить в это отделение очень приятно! _________________________________________ Шановна Тетяно Юріївно, дякуємо Вам за позитивний відгук про нашу лабораторію. Ми цінуємо кожного клієнта, так як нам довіряють найдорожче - це здоров'я. Тому, уважність, привітність і професіоналізм є невід'ємними складовими нашої роботи. Будемо завжди раді Вашим візитам! Бажаємо Вам міцного здоров'я !
Развернуть
Любов | 02.12.2021
Дякую за гарний сервіс швидке обслуговування Юлії, Марії, Любі, Аллі, Катерині. м Гола Пристань, Санаторна,28 ___________________________________________ Шановна Любове Юріївно, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, коли наші клієнти залишаються задоволеними відвідуванням нашого лабораторного центру. Високий професіоналізм і турбота про клієнта - головні цілі нашої команди. Впевнені, що і наступні візити до нас принесуть Вам тільки позитивні емоції! Міцного Вам здоров'я!
Развернуть
Дмитрий | 02.12.2021
Сегодня, 2 декабря 2021г.На Добровольского 139а, при большом количестве клиентов(7-8), не соблюдался масочный режим. Пара, восточной наружности, сидели с открытым носом, масками опущеными на рот, никто из 8 сотрудников не сделал им замечание. ___________________________________________________________________________________________ Шановний Дмитре, дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Хочемо Вас запевнити, що в лабораторії "Смартлаб" в умовах карантину прийом пацієнтів здійснюється з повним дотриманням санітарно-епідеміологічного режиму і, в тому числі, соціальної дистанції. Для Вашого захисту під час коронавірусної епідемії вжито посилених заходів безпеки: у холі розміщені дезінфікуючі засоби для обробки рук, доступні всім, хто знаходиться у відділенні; повітря безперервно знезаражується бактерицидними лампами закритого типу, які є безпечними для людей; співробітники відділень проводять ретельну обробку всіх поверхонь дезінфікуючими засобами, включаючи дверні ручки, стільці, столи та ін. Перебування у відділенні є безпечним щодо зараження інфекціями, у т.ч. коронавірусної. Співробітники відділень завжди акцентують увагу відвідувачів про те, що у відділенні необхідно перебувати у масці, а також кожному пацієнту, який оформляє замовлення, і не має маски, видають її безкоштовно. На жаль, інколи стають випадки безвідповідального відношення пацієнтів до свого здоров'я та здоров'я оточуючих осіб, що проявляється у недотриманні маскового режиму чи соціальної дистанції. Але запевняємо Вас, що наша компанія докладає усіх необхідних зусиль задля дотримання встановлених законодавчих норм щодо попередження поширенню коронавірусної хвороби. У той же час зазначаємо, що й пацієнти несуть відповідальність за дотримання вказаних вище норм. Дякуємо за розуміння. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим близьким."
Развернуть

Залиште відгук про нашу роботу

Оставляя отзыв, Вы даёте согласие на хранение и обработку Ваших персональных данных.

В целях сохранения конфиденциальности, Ваши контактные данные, кроме имени (отчества), опубликованы не будут.

Отзывы, содержащие недостоверную или оскорбительную информацию, опубликованы не будут.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: