Одеса

Медицинская лабораторная диагностика

12 лет качества!

Информационная служба для пациентов и врачей,
жалобы и предложения,
вызов медсестры на дом, ЭКГ на дому:

0 800 750 070

*Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатные


Анализы на
COVID-19
Вызов медсестры на дом для взрослых и детей с рождения: 0 800 750 070
ЭКГ на дому: 0 800 750 070
Запись к врачам и на УЗИ
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Время звонка:

Відгуки наших пацієнтів

Наталія | 04.12.2021
Была впервый ра и очень осталась довольна: вежливый персонал, быстрое и качественное обслуживание. Выражаю свою благодарность, удачи и процветания!!! Спасибо за вашу работу!! __________________________________________ Шановна Наталю Володимирівно, щиро дякуємо Вам за високу оцінку професійних якостей наших співробітників. Сподіваємося, що будемо й надалі тримати високу планку і зберігати Вашу довіру до нашоі лабораторіі. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашій родині!
Развернуть
Світлана | 04.12.2021
Спасибо большое коллективу лаборатории и внимательным девочкам: Яне, Полине, Людмиле, Ольге, Алене. Они- настоящие профессионалы своего дела- внимательные, чуткие, добрые, отзывчивые. Просто чудо, что такие работники еще встречаются в нашей медицине! Здоровья всем и дальнейшего процветания! _________________________________________________ Шановна Світлано Григорівно, дякуємо Вам за позитивний відгук і вибір нашої лабораторії для діагностики. Нам дуже приємно, коли клієнти помічають зусилля персоналу в наданні сервісу на вищому рівні. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Развернуть
Людмила | 04.12.2021
Очень рада, что пришла к вам! Девочки - Анастасия, Валерия, Карина, Наталия, Екатерина - очень внимательные и чуткие, все объясняют и морально поддерживают! Сервис на уровне! ________________________________________________ Шановна Людмило Миколаївно, дякуємо Вам за позитивний відгук про нашу лабораторію. Ми цінуємо кожного клієнта, так як нам довіряють найдорожче - це здоров'я. Тому, уважність, привітність і професіоналізм є невід'ємними складовими нашої роботи. Будемо завжди раді Вашим візитам! Бажаємо Вам міцного здоров'я !
Развернуть
Віктор | 04.12.2021
Дуже дякую працівникам відділення за сервіс та ставлення до клієнтів. Усім дівчатам міцного здоров'я та щастя. ________________________________________________ Шановний Вікторе Васильовичу, дякуємо Вам за теплий відгук на адресу працівників відділення. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!
Світлана | 03.12.2021
Хочу поблагодарить весь коллектив персонала "Смартлаб" за их внимание и профессионализм. Удачи Вам,так держать. ____________________________________________________ Шановна Світлано Василівно, ми безмежно раді, що Ви обираєте саме нашу компанію. Дякуємо Вам за такі приємні слова та високу оцінку професіоналізму наших колег .
Григорій | 02.12.2021
Всем доволен, обслуживание на первом месте. Претензий нет. Все сотрудницы супер: Оксана, Ирина, Юлия, Наталья. _________________________________________________________ Шановний Григорію Григоровичу, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, коли наші клієнти залишаються задоволеними відвідуванням нашого лабораторного центру. Високий професіоналізм і турбота про клієнта - головні цілі нашої команди. Впевнені, що і наступні візити до нас принесуть Вам тільки позитивні емоції! Міцного Вам здоров'я!
Развернуть

Залиште відгук про нашу роботу

Оставляя отзыв, Вы даёте согласие на хранение и обработку Ваших персональных данных.

В целях сохранения конфиденциальности, Ваши контактные данные, кроме имени (отчества), опубликованы не будут.

Отзывы, содержащие недостоверную или оскорбительную информацию, опубликованы не будут.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: