Одеса

Медицинская лабораторная диагностика

12 лет качества!

Информационная служба для пациентов и врачей,
жалобы и предложения,
вызов медсестры на дом, ЭКГ на дому:

0 800 750 070

*Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатные


Анализы на
COVID-19
Вызов медсестры на дом для взрослых и детей с рождения: 0 800 750 070
ЭКГ на дому: 0 800 750 070
Запись к врачам и на УЗИ
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Время звонка:

Відгуки наших пацієнтів

Ірина | 06.12.2021
Я благодарна обслуживающему персоналу за их труд. Сразу видно, что работают профессионалы. Спасибо большое девочкам: Оксане, Ирине, Юлии, Анжелике, Наталье. Спасибо, за правильность, быстрому , оперативность. Очень удобно, что работают с 07:00.Всему коллективу удачи, везения и все это при отличном здоровье. ___________________________________________________________________________________ Шановна Ірино Олександрівно! Ми дуже раді, що Ви відзначили високу кваліфікацію нашого персоналу! Такі позитивні відгуки надихають нашу команду працювати ще краще! Завжди будемо раді Вашим візитам! Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Развернуть
Софія | 06.12.2021
З першого кроку, з першої хвилини перебування в лабораторіі відчула непідкупну турботу, увагу. Здається, що навіть хвороба відступила на якийсь час. Обслуговування на самому високому рівні. А які майстрині в маніпуляційному кабінеті!!! Дорогі Марино, Оксано, Вікторія, Анжело, Олю, Зоряно, спасибі Вам за атмосферу задушевності, щирості, доброти, за таке пркрасне виконання своїх обов`язків. Залишайтеся завжди такими професіоналами і людми з великої літери. Божої Вам благодаті на многії літа! _________________________________________________________________________________________ Шановна Софіє Олександрівно! Дякуємо Вам за позитивний відгук про нашу лабораторію. Ми цінуємо кожного клієнта, так як нам довіряють найдорожче - це здоров'я. Тому, уважність, привітність і професіоналізм є невід'ємними складовими нашої роботи. Будемо завжди раді Вашим візитам! Бажаємо Вам міцного здоров'я !
Развернуть
Ольга | 06.12.2021
Доброго дня. У неділю 05.12.2021 вперше відвідала Смарт лаб на Героїв України у Кропивницькому. Нажаль не спитала як звуть дівчаток, які там працюють. Дуже - дуже уважний, доброзичливий та професіональний підхід до відвідувачів. Дякую Вам дівчата. Надалі обираю - "Смартлаб" ___________________________________________________________________________________________ Шановна Ольго Володимирівно! Ми безмежно раді, що Ви обираєте саме нашу компанію. Дякуємо Вам за такі приємні слова та високу оцінку професіоналізму наших колег .
Развернуть
Олег | 06.12.2021
Очень понравилось обслуживание, чистота помещений, квалифицированность работников. Спасибо Евгении, Елене, Юлии, Диане, Татьяне, Тоне. _______________________________________________________________________________________ Шановний Олегу Валерійовичу! Щиро дякуємо Вам за високу оцінку професійних якостей наших співробітників. Сподіваємося, що будемо й надалі тримати високу планку і зберігати Вашу довіру до нашоі лабораторіі. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашій родині!
Развернуть
Евгения | 06.12.2021
Большое спасибо за высокий уровень обслуживания! Очень внимательный, высококвалифицированный персонал! Очень порадовала оперативность обслуживания! Девочкам спасибо: Юле, Тане, Тоне, Лене, Жене, Диане! ______________________________________________________________________________________ Шановна Євгеніє Олександрівно! Дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, коли наші клієнти залишаються задоволеними відвідуванням нашого лабораторного центру. Високий професіоналізм і турбота про клієнта - головні цілі нашої команди. Впевнені, що і наступні візити до нас принесуть Вам тільки позитивні емоції! Міцного Вам здоров'я!
Развернуть
Наталия | 06.12.2021
Сегодня обратилась в отделение Смартлаб по ул. Стретенская 21. Персонал очень дружелюбный, приветлив, профессионалы своего дела!!! Хотелось бы отметить Татьяну, Светлану и Валерию . Очень переживала так, как никогда не обращалась в Смартлаб, теперь только к ним буду ходить и водить свою семью. Рекомендую ВСЕМ! ________________________________________________________________________________________ Шановна Наталіє Іванівно! Дякуємо Вам за теплий відгук на адресу працівників відділення. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!
Развернуть

Залиште відгук про нашу роботу

Оставляя отзыв, Вы даёте согласие на хранение и обработку Ваших персональных данных.

В целях сохранения конфиденциальности, Ваши контактные данные, кроме имени (отчества), опубликованы не будут.

Отзывы, содержащие недостоверную или оскорбительную информацию, опубликованы не будут.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: