Одеса

Медична лабораторна діагностика

13 років якості!

Наші відділення працюють!
Інформаційна служба, відгуки, виклик медсестри додому,
ЕКГ, запис до лікарів та на УЗД:

0 800 750 070

*Дзвінки в межах України безкоштовні

0 733 750 070

*Вартість дзвінка - згідно тарифів вашого оператора


Аналізи на
COVID-19
Кол-центр працює щодня з 7:00 до 21:00. Телефони кол-центру: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Виклик медсестри додому для дорослих та дітей від народження
ЕКГ вдома
Запис до лікарів та на УЗД
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Час дзвінка:

Відгуки наших пацієнтів

Алла | 09.08.2022
Не одноразово відвідувала лабораторію за адресою вул. Академіка Корольова 65, завжди була задоволена обслуговуванням. Так було і сьогодні 09.08.2022. Дякую за роботу, увагу і терпіння.
Ірина | 07.08.2022
Очень внимательная, эрудированная, профессиональная, добрая и приятная Антоненко А.О ( отзыв написан при получении результатов, Леонтовича 8)
Наталья | 07.08.2022
Хотела поблагодарить за оперативность оператора Олексанру. Нужна была копия результатов УЗИ, так как оригинал затерялся и в течении 10 мин результаты были отправлены на почту, наши их в архивах и можно готовые забрать на отделении. Спасибо большое за оперативность, вежливость и заботу.
Розгорнути
Валентина | 06.08.2022
Я счастлива,что воспользовалась лабораторией "Смартлаб". Очень приятные люди,особенно манипуляцыонный кабинет Онищук Илья, профиссионал ,внимательный,чуткий. Спасибо за все.
Світлана | 05.08.2022
Зранку відвідала Вашу лабораторію. Обслуговування та приємне відношення Анастасії придало настрою та горного відчуття на весь день. ( Белинского 8)
Ірина | 05.08.2022
В мене негативный відгук. У Кропивницькому вул.Короленка 32 дуже погане обслуговування медперсоналу. Батьки похилого віку здали аналізи. Результати прийшли нечасто,так до того ж мені їх не роздрукували у лабораторії, пояснюючи це тим що треба особисто їх дозвіл. Як так? В мене на телефоні їх аналізи,а роздрукувати їх не можуть. Треба дзвонити діду і бабусі 90 років. З глузду зїхали зовсім! Дівчина грубила, не відповідала на питання. Довела мене до тиску і нервування. Зовут Катерина її. Непривітна і не поважає осіб похилого віку ___________________________________________________________________________ Шановна Ірино! Нам дуже шкода, що візит до лабораторії «Смартлаб» залишив у Вас неприємні враження. Щодня ми працюємо над тим, щоб клієнти залишалися задоволені обслуговуванням. За Вашим відгуком було проведено службове розслідування та прослухано аудіозапис Вашого звернення у відділенне. Затверджуємо, що за даних умов адміністратори діяли згідно правилам компанії та діючому законодавству. За запитом від третьої особи на отримання результатів співробітники відділень зобов'язені просити надати документи, що засвідчують особу. Це вкрай важливо для збереження конфіденційності даних - таким чином ми також піклуємося про Ваше право на конфіденційність результатів досліджень. На жаль, Ви не надали документи, підтверджуючи особу, а на прохання зв'язатися з Вашими батьками відповіли відмовою. За цією ситуацією з Вами зв`язався відповідальний співробітник та роз'яснила Вам усі деталі. Сподіваємося на Ваше розуміння. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим рідним!
Розгорнути

Залиште відгук про нашу роботу

Залишаючи відгук, Ви даєте згоду на зберігання та обробку Ваших персональних даних.

З метою збереження конфіденційності, Ваші контактні дані, окрім імені (по-батькові), не публікуватимуться.

Відгуки, що містять недостовірну або образливу інформацію, не публікуватимуться.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: