Одеса

Медична лабораторна діагностика

13 років якості!

Наші відділення працюють!
Інформаційна служба, відгуки, виклик медсестри додому,
ЕКГ, запис до лікарів та на УЗД:

0 800 750 070

*Дзвінки в межах України безкоштовні

0 733 750 070

*Вартість дзвінка - згідно тарифів вашого оператора


Аналізи на
COVID-19
Кол-центр працює щодня з 7:00 до 19:00. Телефони кол-центру: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Виклик медсестри додому для дорослих та дітей від народження
ЕКГ вдома
Запис до лікарів та на УЗД
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Час дзвінка:

Відгуки наших пацієнтів

Владислава | 26.03.2023
Я задоволена обслуговуванням.Дуже приємні дівчата, все внятно розповіли, легко взяли аналізи.Павліоглу В.В.,відділення Космонавтів,62.26.03.2023.
Ольга | 25.03.2023
Огромное спасибо сотрудникам этой лаборатории по улице Канатная, 17 Эвелине и медсестре Зое. Очень внимательные и заботливые. 25.03.2023
Ірина | 25.03.2023
У Врадіївці гарне відділення та професійний персонал. Завжди уважні та компетентні. Проте маю 2 зауваження: адреса вказана невірно, тому що вулиця має назву Героїв Врадіївщини, а не Врадіївки. Також програма невірно транслітерує дані для закорд.паспорту.
Розгорнути
Любов | 24.03.2023
Отзыв Семена Палия , 70: Была в лаборатории Смартлаб , на сдаче мазка на ВПЧ 16,18 тип . Обслуживание и отношение к пациенту на самом высшем уровне . Не страшно и не больно :) Благодарю за приятную атмосферу !
Анна | 23.03.2023
У відділенні за адресою: м. Одеса вул. Черняховського 7 зіштовхнулась з абсолютним ігноруванням клієнтів. Просиділа в очікуванні 25 хвилин, хоче була наступна у черзі на сдачу аналізів. Після того, як оператори відпустили клієнтів - всі мовчки сиділи (4 особи), на мої питання чи довго щє очікувати - мені ніхто не відповідав, сиділи мовчки. Клієнти які були наступні в черзі за мною просто повернулись і пішли. Ніякого зворотнього зв’язку та повідомлення причин затримання. Ніби чекаєш на здачу аналізів у провінціальний державній лабораторії. ____________________________________________________ Шановна Анно, дякуємо Вам за те, що знайшли час та повідомили нам про Вашу ситуацію - для нас дуже важливий зворотній зв'язок від нашіх пацієнтів, адже ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час. Щиро перепрошуємо за завдані незручності. Сьогодні у відділенні, яке Ви сьогодні відвідували, мав місце візит контролюючих органів. Сподіваємося на Ваше розуміння та запевняємо, що керівництво робить все можливе для уникнення подібної ситуації у майбутньому. Будемо раді бачити Вас серед нашіх клієнтів й надалі.
Розгорнути
Алла | 22.03.2023
Добрый вечер, подскажите пожалуйста сегодня 22.03.2023 сдавала ребенку кровь на анализы. Так получилось что нужно еще достать анализы , возможно что бы с этой крови которую мы сдали доделать анализ? ___________________________________________________________________ Шановна Алло Станіславівно, дякуємо Вам за зворотній зв'язок. За Вашим запитом з Вами зв'язався відповідний співробітник та сформував дозамовлення на необхідні дослідження у терміновому порядку. Нагадуємо, що у лабораторії “Смартлаб” діє бескоштовна послуга “Банк зберегання біоматеріалу”: - дотримання спеціальних умов зберігання біоматеріалу дозволяють отримати достовірні результати нових аналізів без повторної процедури здачі крові, зішкрібів, тощо; - увесь біоматеріал, що залишився після виконання дослідження, міститься в кріо-банк Смартлаб де зберегається при темперарі — 17 -20С; - термін зберігання залежить від виду біоматеріалу. Додаткова інформація на сайті: https://smartlab.ua/ru/bank/. Бажаємо здоров'я Вам та Вашій родині!
Розгорнути

Залиште відгук про нашу роботу

Залишаючи відгук, Ви даєте згоду на зберігання та обробку Ваших персональних даних.

З метою збереження конфіденційності, Ваші контактні дані, окрім імені (по-батькові), не публікуватимуться.

Відгуки, що містять недостовірну або образливу інформацію, не публікуватимуться.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: