Одеса

Медична лабораторна діагностика

13 років якості!

Наші відділення працюють!
Інформаційна служба, відгуки, виклик медсестри додому,
ЕКГ, запис до лікарів та на УЗД:

0 800 750 070

*Дзвінки в межах України безкоштовні

0 733 750 070

*Вартість дзвінка - згідно тарифів вашого оператора


Аналізи на
COVID-19
Кол-центр працює щодня з 7:00 до 19:00. Телефони кол-центру: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Виклик медсестри додому для дорослих та дітей від народження
ЕКГ вдома
Запис до лікарів та на УЗД
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Час дзвінка:

Отзывы наших пациентов

Віра | 14.11.2022
Я звернулася для сдачи аналізів,здати кров.Тут мене зустріли добрі чуйні люди Дьяченко Ольга ,Оксана.Велике їм спасибо за тепло, доброту в цій нелегкий час.доброго ім здоров'я,мирного неба!
Валентина | 12.11.2022
Добрый день! Я,,часто пользуюсь услугами Смартлаба, именно отделения Сахарова, 36.Хочу отметить профессиональное,чуткое,доброжелательное отношение к пациентам.Особенно хочу отметить Алину и Наталью,которые у меня брали кровь 08.11.2022.У меня сложные вены,они попали с первого раза.Все просто профессионально и безболезненно.Хочу пожелать процветания вашему слаженному коллективу/
Розгорнути
Ірина | 10.11.2022
Обращалась в данное отделение не первый раз.Потрясающий персонал,обслуживание и отличный забор крови у Анжелики! Спасибо,вам,огромное!!!
Юлія | 10.11.2022
Сдавала анализы в лаборатории по адресу г. Беляевка ул. Атамана Головатого. Сдавала комплекс #82 в комплексе входит пять показателей, в том числе и индекс свободных андрогенов!!! Который для меня был самый важный. Когда пришли результаты - 4 показателя были верно указаны, а вместо андрогенов был указан тестостерон! На звонок моего врача в лабораторию работник лаборатории ответил,, ну у нас так вместо андрогенов тестостерон "??????????? меня об этом никто не предупредил. Я потратила свое время и деньги, а нужного результата нет!!! ___________________________________________________________________________________________ Шановна Юліє Іванівно, дякуємо Вам за відгук! Для нас важливий зворотній зв`язок, бо ми маємо змогу покращити рівень сервісу. Звертаємо Вашу увагу, що в даний комплекс входять п'ять показників: ДГЕА-сульфат, 17-ОН-прогестерон, тестостерон заг., ГСПГ, індекс вільних андрогенів. Саме в ньому індекс вільних андрогенів - це і є індекс вільного тестостерону. Результат виданий вірно за всіма п'ятьма показниками. Рекомендуємо звернутися за консультацієй до Вашого лікаря, за інтерпретацієй результатів. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким! З повагою, незалежна медична лабораторія „Смартлаб”
Розгорнути
Микола | 09.11.2022
Сдавал анализы и как мне было очень приятно, что ко мне коллектив относится уверенно, кровь брали без всякой боли. Благодарю коллектив за заботу и желаю всем крепкого здоровья и успехов в работе.
Володимир | 07.11.2022
Велике спасибо Вашему відділенню за хороше ставлення до пацієнтів і професійне обслуговування.

Залиште відгук про нашу роботу

Залишаючи відгук, Ви даєте згоду на зберігання та обробку Ваших персональних даних.

З метою збереження конфіденційності, Ваші контактні дані, окрім імені (по-батькові), не публікуватимуться.

Відгуки, що містять недостовірну або образливу інформацію, не публікуватимуться.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: