Одеса

Медична лабораторна діагностика

13 років якості!

Наші відділення працюють!
Інформаційна служба, відгуки, виклик медсестри додому,
ЕКГ, запис до лікарів та на УЗД:

0 800 750 070

*Дзвінки в межах України безкоштовні

0 733 750 070

*Вартість дзвінка - згідно тарифів вашого оператора


Аналізи на
COVID-19
Кол-центр працює щодня з 7:00 до 19:00. Телефони кол-центру: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Виклик медсестри додому для дорослих та дітей від народження
ЕКГ вдома
Запис до лікарів та на УЗД
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Час дзвінка:

Отзывы наших пациентов

Наталія | 09.04.2023
Сьогодні здавала аналіз мікроскопія урологічна, так дівчина, яка робила мазок, розковиряла уретру так, що кровить цілий день, і не просто 2-3 краплі, вже 4 кожнодневні прокладки поміняла, ходжу до туалету зі сльозами на глазах, руки цій падлюці по самі лікті повідбивати. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 61 ____________________________________________________________________________________________ Шановна Наталіє Борисівно! Дякуємо Вам за вибір медичної лабораторії "Смартлаб" для діагностики. Стосовно Вашого відгука що до ситуації у відділенні за адресою Одеса, вул. Фонтанська дорога, 61. Хочемо зазначити, що у лабораторії "Смартлаб" для взяття клітинного матеріалу з уретри використовують дуже тонкий стерильний зонд. При взятті зонд зазвичай не травмує поверхню слизової уретри, але в деяких випадках слизова оболонка може травмуватися. Після взяття можливі кілька днів неприємні відчуття при сечовипусканні, можливі кров'янисті виділення. Це вважається допустимою реакцією після взяття клітин слизової для дослідження. Вашому здоров'ю цей факт не загрожує, зазвичай протягом 2-3 днів слизова обновиться. Перепрошуємо за можливі незручності. Ми постійно працюємо над тим, щоб наші клієнти отримували найкращий сервіс з урахуванням високої якості обладнання. Будемо завжди раді Вашим візитам! Бажаємо Вам міцного здоров'я! З повагою, незалежна медична лабраторія "Смартлаб"
Розгорнути
Ганна | 04.04.2023
Алина замечательный специалист,профессионально и безболезненно произвела забор крови и помогла справиться с тревожностью. Благодарю и рекомендую.
Інна | 04.04.2023
Нікому не раджу звертатися до даної лабороторії, здавала у першому триместрі аналіз на трисомію 21 хромосоми, написали що в дитини великий ризик трисомії, з цим аналізом зверталась до декілька різних генетиків, ніхто цей аналіз не підвердив, зробила узі у 16 тижнів вагітності , по узі все було добре, то знову переслала аналіз у цій же лабороторії, аналіз прийшов точно такий же, таке враження що ці аналізи взагалі ніхто не робить, а пишуть шо в голову прийде! Знову поїхала до генетика та пересдала цей аналіз в іншіих двох лабороторіях, аналізи були добрі і відповідали узі. Халатна лабороторія , якщо не бажаєте місяць як бігати по лікарям і не спать ночами, тому мова йдеться про вашу майбутню дитину не звериайся сюди ____________________________________________________________________________________________ Шановна Інно Володимирівно, дякуємо Вам за відгук і за те, що повідомили про ситуацію, яка Вас турбує. Для нас дуже важливий зворотній зв'язок. Незалежна медична лабораторія "Смартлаб" - відкрита для клієнтів лабораторія, і ми завжди готові до конструктивного діалогу. За Вашим відгуком було проведено службове розслідування, у ході якого були перевірені протоколи видачі результатів та зроблено додаткову реакцію. Також нашими процедурами передбачено верифікацію у незалежній лабораторії. Офіційно підтверджуємо, що результати видані вірно. Зазначаємо, що лабораторія "Смартлаб" сертифікована та працює за міжнародними стандартами ISO 15189, а також щорічно приймає участь у багатьох українських та міжнародних програмах Зовнішнього контролю якості лабораторних досліджень. Щодня в лабораторії проводиться внутрішній контроль якості на всіх етапах виконання досліджень. Стосовно порівняння результатів досліджень лабораторії Смартлаб з результатами інших лабораторій, слід зазначити, що ТОВ “Смартлаб” не може гарантувати та не несе відповідальності за якість та достовірність результатів досліджень, виконаних сторонніми лабораторіями. Також звертаємо Вашу увагу, що результат дослідження носить інформативний характер для лікаря і жодним чином не вказує на наявність будь-яких патологій плода. Для коректної інтерпретації отриманих результатів та їхнього діагностичного значення рекомендуємо Вам звернутися до лікаря генетика. Бажаємо міцного здоров`я Вам і Вашим близьким! З повагою, незалежна медична лабораторія "Смартлаб".
Розгорнути
Оксана | 03.04.2023
Доброго дня! Хочу виразити вдячність за ваших дівчат, які працюють в Ізмаїлі в лабораторії на вул. Портовій,11а. Вже декілька років з дитиною обслуговуємося у вашій лабораторії. Дитина йде без страху (а й іноді сам хоче, бо подобаються і подарунки, і увага лаборантів), дівчата-лаборанти дуже уважні, людяні і завжди відносяться із розумінням. У нас в місті є декілька ваших лабораторій, але ми надаємо перевагу саме цій, і саме через співробітниць. Дякуємо вам
Розгорнути
Валентина | 01.04.2023
У Вас очень хорошо обслуживают пациентов . Сдаю неоднократно анализы . Укол делают , не чувствую боли . Приятно , что есть такие медсестры . Отзыв для отделения Семена Палия , 70
Поліна | 31.03.2023
Дуже задоволена, була у відділені пр.Богоявленському 307. Дівчата дуже кваліфіковані, мені як новому клієнту надали знижку що дуже приємно! По завершенню процедури мені дали батончик )) Я дуже задоволена.

Залиште відгук про нашу роботу

Залишаючи відгук, Ви даєте згоду на зберігання та обробку Ваших персональних даних.

З метою збереження конфіденційності, Ваші контактні дані, окрім імені (по-батькові), не публікуватимуться.

Відгуки, що містять недостовірну або образливу інформацію, не публікуватимуться.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: