Одеса

Медична лабораторна діагностика

13 років якості!

Наші відділення працюють!
Інформаційна служба, відгуки, виклик медсестри додому,
ЕКГ, запис до лікарів та на УЗД:

0 800 750 070

*Дзвінки в межах України безкоштовні

0 733 750 070

*Вартість дзвінка - згідно тарифів вашого оператора


Аналізи на
COVID-19
Кол-центр працює щодня з 7:00 до 19:00. Телефони кол-центру: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Виклик медсестри додому для дорослих та дітей від народження
ЕКГ вдома
Запис до лікарів та на УЗД
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Час дзвінка:

Отзывы наших пациентов

Ірина | 20.04.2023
Дякую співробітникам за адресою:Філатова 32, і особливо Ксенії. Приїхала здавати аналізи спеціально сюди. Вже не вперше ідеальний забір у дітей(в інших лабораторіях різних мереж ніколи не вдавалося взяти без проблем)щиро дякую за ваш професіоналізм. _____________________________________________________________________________________________ Шановна Ірино, щиро дякуємо Вам за високу оцінку професійних якостей наших співробітників. Сподіваємося, що будемо й надалі тримати високу планку і зберігати Вашу довіру до нашоі лабораторіі. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашій родині!
Розгорнути
Віта | 19.04.2023
Звертались до лабораторії два рази.Дитині брали кров.Залишились задоволені.Другий раз малеча навіть не заплакав/1рік 9 місяців/Дівчатка приємні та добре знають свою роботу.Сподіваємось більше не потрапляти до лабораторії, але ж якщо прийдеця, то тільки сюди. _____________________________________________________________________________________________ Шановна Віто Миколаївно, щиро дякуємо Вам за високу оцінку професійних якостей наших співробітників. Сподіваємося, що будемо й надалі тримати високу планку і зберігати Вашу довіру до нашоі лабораторіі. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашій родині!
Розгорнути
Катерина | 17.04.2023
Дуже задоволена работаю відділення, а особливо Світланою.Чудова дівчина,має гарну руку(було взяття крові з вени, то навіть не відчула). Також дякую за смачну шоколадку.
Тетяна | 12.04.2023
Огромная благодарность за профессионализм мед.персоналу, особенно мед. сестре Диане, которая была очень внимательная и самое главное не смотря на мои очень сложные вены взяла анализ без боли и с первого раза (это большая редкость для меня) Спасибо, так перестану бояться сдавать кровь.
Розгорнути
Людмила | 10.04.2023
Спасибо большое за работу, очень грамотно и внимательно все объяснили, мастерски провели взятие крови. Спасибо персоналу за работу.
Марина | 09.04.2023
Не рекомендую дану лабораторію! Здавала кров на глюкозу - просто для себе. Кров з пальця результат показує за 3сек і одразу дуже підвищений цукор (більше 7) Одразу паніка і не розумієш, що робити((( Пішла в інші лабораторії, здала у конкурентів і цукор 4,03 Висновок один, більше в цю лабораторію ні ногою ___________________________________________________________________________________________ Шановна Марино Володимирівно, дякуємо Вам за відгук. За Вашим відгуком було проведено службове розслідування. Офіційно підтверджуємо, що результат виданий вірно. Зазначаємо, що лабораторія "Смартлаб" сертифікована та працює за міжнародними стандартами ISO 15189, а також щорічно приймає участь у багатьох українських та міжнародних програмах зовнішнього контролю якості лабораторних досліджень. Щодня в лабораторії проводиться внутрішній контроль якості на всіх етапах виконання досліджень. Стосовно порівняння результатів досліджень лабораторії Смартлаб з результатами інших лабораторій, слід зазначити, що ТОВ “Смартлаб” не може гарантувати та не несе відповідальності за якість та достовірність результатів досліджень, виконаних сторонніми лабораторіями. Звертаємо Вашу увагу, що для контролю та самоконтролю рівня глюкози є прийнятним аналіз крові з альтернативних місць (капілярна або венозна кров), але важливо враховувати, що результати визначення рівня глюкози у крові з пальця та результати визначення рівня глюкози у крові, отриманої з передпліччя або плеча, можуть істотно відрізнятись, ці фізіологічні ефекти залежать від організму пацієнта і можуть варіювати в одного і того ж пацієнта відповідно до його поведінки та фізичного стану. В лабораторних дослідженнях саме склад крові з вени дозволяє зробити максимально точний висновок, своєчасно виявити і попередити захворювання. Для коректної інтерпретації отриманих результатів та їхнього діагностичного значення рекомендуємо Вам звернутися до лікаря. Бажаємо міцного здоров`я Вам і Вашим близьким!
Розгорнути

Залиште відгук про нашу роботу

Залишаючи відгук, Ви даєте згоду на зберігання та обробку Ваших персональних даних.

З метою збереження конфіденційності, Ваші контактні дані, окрім імені (по-батькові), не публікуватимуться.

Відгуки, що містять недостовірну або образливу інформацію, не публікуватимуться.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: