Одеса

Медична лабораторна діагностика

13 років якості!

Наші відділення працюють!
Інформаційна служба, відгуки, виклик медсестри додому,
ЕКГ, запис до лікарів та на УЗД:

0 800 750 070

*Дзвінки в межах України безкоштовні

0 733 750 070

*Вартість дзвінка - згідно тарифів вашого оператора


Аналізи на
COVID-19
Кол-центр працює щодня з 7:00 до 19:00. Телефони кол-центру: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Виклик медсестри додому для дорослих та дітей від народження
ЕКГ вдома
Запис до лікарів та на УЗД
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Час дзвінка:

Отзывы наших пациентов

Лилия | 24.04.2023
Сегодня сдала анализы. в среду мне на операцию. лаборатория испортила мой материал и теперь мне нужно передавать. времени нет. это ужасно. кому нужно срочно результаты лучше не сдавайте в этой лаборатории. _____________________________________________________________________________________________ Шановна Ліліє Олексіївно, за Вашим відгуком було проведено службове розслідування та виявлено, що Вас було запрошено на перезабір без оплати для підтвердження результату дослідження з нового біоматеріалу. Вам зателефонував відповідальний співробітник та пояснив усі деталі. Якщо пацієнт відмовляється від перезабору, як у Вашому випадку, лабораторія оформлює повернення грошових коштів за дослідження. Дякуємо Вам за розуміння та нові замовлення - раді бачити Вас серед наших клієнтів знову. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким!
Розгорнути
Наталія | 23.04.2023
Відвідала сьогодні відділення на Сегедській 13. Дякую дівчатам за оперативну роботу. Особиста вдячність Інні, за профессіоналізм, яка справилас я з моїми венами безболісно та швидко.
Наталя | 22.04.2023
От души хочу поблагодарить Зою за "золотые" ручки. Дело в том ,что у меня очень тонкие м прячущиеся вены, не каждой медсестре удаётся так легко и быстро взять анализ крови. Очень внимательный и приятный человек, мастер своего дела . Всё было доступно и хорошо объяснено, ещё раз ,огромное спасибо.
Розгорнути
Галина | 21.04.2023
Відвідала відділення Космонавтів,62. Работою дівчат повністью задоволена. Дякую .
Олена | 21.04.2023
Дуже дякую дівчатам, що в пасхальний день,з моїх тонких вен,які ще й не видно і важко з мене взагалі взяти кров,що вони змогли легко і швидко набрати аж 4 пробірки.Дуже гарне відношення до паціентів.Гарні,милі,професійні люди.Здоров'я та процвітання,миру.Дякую. _____________________________________________________________________________________________ Шановна Олено Петрівно, щиро дякуємо Вам за високу оцінку професійних якостей наших співробітників. Сподіваємося, що будемо й надалі тримати високу планку і зберігати Вашу довіру до нашоі лабораторіі. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашій родині!
Розгорнути
Виктория | 20.04.2023
Была в Смартлаб не раз И у врача гинеколога тоже ,во-первых прием сам 700 грн не дороговато для простого осмотра Во вторых ладно если б что то дельное говорили Выкачка денег ,на анализы каждых раз по поводу и без Одна говорит все плохо А вторая на узи говорит ни чего нет Вообще для тех кому деньги нема куда деть . _________________________________________________________________________________ Шановна Вікторіє Вікторівно, за Вашим відгуком було проведено детальне службове розслідування, в ході якого було проведено аналіз протоколів УЗД та консультації лікаря. Звертаємо Вашу увагу, що консультація та УЗД виконано лікарями вищої категорії з великим досвідом роботи, які отримують виключно позитивні відгуки та подяки від пацієнтів. Додатково повідомляємо, що ціни в нашій лабораторії не вищі за середні по галузі, при цьому дослідження та УЗД проводиться на сучасному обладнанні провідних світових виробників медичної техніки. Ми дбаємо про здоров'я української нації та прагнемо зробити лабораторну діагностику доступною для всіх верств населення. Також важливо враховувати, що заключення УЗД - не є діагнозом та вимагає подальшої консультації лікаря. Бажаємо міцного здоров'я! З повагою, незалежна медична лабораторія "Смартлаб".
Розгорнути

Залиште відгук про нашу роботу

Залишаючи відгук, Ви даєте згоду на зберігання та обробку Ваших персональних даних.

З метою збереження конфіденційності, Ваші контактні дані, окрім імені (по-батькові), не публікуватимуться.

Відгуки, що містять недостовірну або образливу інформацію, не публікуватимуться.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: