Одеса

Медична лабораторна діагностика

13 років якості!

Наші відділення працюють!
Інформаційна служба, відгуки, виклик медсестри додому,
ЕКГ, запис до лікарів та на УЗД:

0 800 750 070

*Дзвінки в межах України безкоштовні

0 733 750 070

*Вартість дзвінка - згідно тарифів вашого оператора


Аналізи на
COVID-19
Кол-центр працює щодня з 7:00 до 19:00. Телефони кол-центру: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Виклик медсестри додому для дорослих та дітей від народження
ЕКГ вдома
Запис до лікарів та на УЗД
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Час дзвінка:

Отзывы наших пациентов

Алла | 30.11.2022
Сдавала кров в м. Ізмаіл, вул. Садова. Хочу виразити величезну подяку медсестрі Ліптузі Вірі. Дуже професійна, приємна, компетентна медстестра. Не часто зустрічаю таких професіоналів своєї справи, адже кров в мене дуже тяжко береться, але на цей раз я навіть не помітила.
Розгорнути
Команич | 26.11.2022
Сдавал сегодня анализы в Рени по ул.Вознесенская. очень уютно, тепло, девочки приветливые, все сделали на 5+ из 5. Сервис отличный, марку держат!!!
Ірина | 26.11.2022
Я очень благодарна за обслуживание. Особенно хочу отметить медсестру Зою, просто умничка! У меня плохие вены, но это ее не смутило. Я даже не почувствовала забора крови.
Ольга | 24.11.2022
Я являюсь клиентом Смартлаб уже давно, впечатление о лаборатории всегда были не самые приятные, но они уже перешли все границы. Руководство вообще не хочет брать ни за что ответственность. Вечно на все тупые отмазки, нет света мы не можем сделать анализы. Вы медицинское учреждение, и от вас ( от анализов) завися порой жизнь людей. Может пора уже начать думать головой, пусть ваше руководство пошивелит своей одной извилины и закупит генераторы. Зачем Вы тогда вообще работаете? Закрывайте нафиг свою шарашкину контору. ___________________________________________________________________________________ Шановна Ольго Володимирівно, дякуємо Вам за зворотній зв’язок. Незалежна медична лабораторія «Смартлаб» - відкрита лабораторія, яка дуже поважно ставиться до своїх клієнтів та завжди працює над тим, щоб наші пацієнти залишалися задоволеними обслуговуванням. Нам дуже шкода, що візит залишив у Вас неприємні враження. Запевняємо Вас, що керівництво докладатиме усіх зусиль щоб уникнути подібних ситуацій. Ми щиро перепрошуємо за затримку видачі результату - затримка пов'язана з аварійним відключенням електроенергії. Ми, як і вся країна, тримаємося та цілодобово працюємо над відновленням процесів, щоб прискорити видачу результату. Сподіваємось на Ваше розуміння і бажаємо здоров'я Вам та Вашим рідним!
Розгорнути
Максим | 21.11.2022
Здавав комплекс аналізів в м. Миколаїв на Слобідський. Враження - негативне. 1) Щоб було скорше - зробив попереднє замовлення, все заповнив та оплатив. При прибутті у відділення почались проблеми з медсестрою (або лаборанткою), хто приймав аналізи. Спочатку почала доказувати, що я приніс не всі матеріали, хоча написано тільки 1 компонент (добре, що підійшла, більш досвідченіша медсестра і поправила свою колегу). Потім, не змогла перевірити оплату (добре, що і там її колега виручила). Зайняло це все майже 20 хвилин (боюсь навіть уявити, скільки б зайняло все, якби не було попереднього замовлення) 2) написано термін виконання до 5 робочих діб. Коли час пройшов і прийшли не всі результати, стало відомо (з моєї подачі) що строк деяких показників ще продовжили на 2 дні... Перший і останній раз я користуюсь послугами цієї компанії. Все ж таки інші лабораторії проводять послуги швидше і якісніше, нажаль. ________________________________________ Шановний Максиме Ігоровичу, дякуємо Вам за зворотній зв’язок. Кожного дня ми працюємо над тим, щоб наші пацієнти залишалися задоволеними обслуговуванням у відділеннях лабоарторії. Нам дуже шкода, що візит залишив у Вас неприємні враження. Запевняємо Вас, що керівництво докладатиме усіх зусиль щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому - буде проведена відповідна робота із адміністраторами відділення. Ми щиро перепрошуємо за затримку видачі результату - ні для кого не новина, що зараз відбувається з відключеннями електроенергії, тож затримка видачі пов’язана саме з цим. Наразі робимо все можливе, щоб прискорити видачу результату.
Розгорнути
Тетяна | 20.11.2022
Сдавала анализы отд Ольгиевская 6.Благодарю лабораторию Смартлаб за оказанные услуги.Всегда приветливые,доброжелательные.пользуюсь оказанными услугами постоянно.Все чисто, стерильно.Весь персонал компетентный,приветливый. Медсестре Омильян Ирина беет забор крови безболезненно, аккуратно. Выношу благодарность.
Розгорнути

Залиште відгук про нашу роботу

Залишаючи відгук, Ви даєте згоду на зберігання та обробку Ваших персональних даних.

З метою збереження конфіденційності, Ваші контактні дані, окрім імені (по-батькові), не публікуватимуться.

Відгуки, що містять недостовірну або образливу інформацію, не публікуватимуться.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: