Одесса

Медицинская лабораторная диагностика

13 лет качества!

Наши отделения работают!
Информационная служба, отзывы, вызов медсестры на дом,
ЭКГ, запись к врачам и на УЗИ:

0 800 750 070

*Звонки в пределах Украины бесплатные

0 733 750 070

*Стоимость звонка - согласно тарифов вашего оператора


Анализы на
COVID-19
Колл-центр работает ежедневно с 7:00 до 21:00. Телефоны колл-центра: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Вызов медсестры на дом для взрослых и детей с рождения
ЭКГ на дому
Запись к врачам и на УЗИ
Написать сообщение:
Заказать звонок:
Время звонка:

Отзывы наших пациентов

Віталій | 14.04.2022
Питань немає, відносно працівника який брав біо матеріали. Але дівчатка, які вводять данні та видають результати аналізів відверто кажучи не зовсім відповідально відносяться до своєї роботи!!! По перше: зайшовши привітався на українській мові, а у відповідь почув не дуже приємну для мене російську мову, а саме «здрасьтє»! Продовжував спілкуватися виключно на рідній українській мові, а у відповідь чув лише російську, що зовсім суперечить нормам чинного законодавства!!!! По друге, при отриманні результатів також працівники спілкувалися на російській мові, хоча вона мені огидна!!! По третє, надавши дві квитанції на отримання результатів дослідження співробітниця швидко роздрукувала результати, поставила печатку та надала мені мої квитанції та результат лише одного аналізу, про інший певно забула, або навмисно хотіла, щоб я інсулінозалежний прибіг до них ще раз!!!! Зважаючи на вищевикладене вважаю, що деякі співробітники не зовсім відповідально відносяться до своєї роботи!!! Прошу вжити необхідних заходів, щоб дані випадки не повторювались, тому що гроші вони рахувати вміють, а надати відповіді результати за які було заплачено гроші не мають досвіду, або бажання!!!! Також прошу проінформувати всіх без виключення співробітників, що послуги повинні надаватися на українській мові, або за згодою клієнта на іншій зручній для нього про що вказано в нормах чинного законодавства! ____________________________________________________________ Шановний Віталію Олександровичу, дякуємо Вам за вибір нашої лабораторії для діагностики! Щодня ми працюємо над тим, щоб наші паціенти залишалися задоволені обслуговуванням. За Вашим відгуком було проведено службове розслідування, в ході якого було прослухано аудіозаписи Ваших замовлень від 12.04 та 13.04 у відділенні лабораторії за адресою м. Білгород-Дністровський, вул. Маяковського, 2. З впевненістю заявляємо, що порушень із боку співробітників відділення не виявлено - під час обох Ваших візитів адміністратори спілкувалися та оформляли замовлення виключно державною мовою. Маємо зауважити, що співробітники відділень завжди мають на меті якісне обслуговування пацієнтів та турботу про них. Тому уважність, привітність та професіоналізм є невід'ємними складовими нашої роботи. Бажаємо здоров'я та чекаємо Вас знову у відділеннях незалежної медичної лабораторії "Смартлаб"!
Развернуть
Юлия | 09.04.2022
Дуже вдячна за якісну роботу у такий важкий час. Для Дар'ї та Діани. ___________________________________________________________________________ Шановна Юліє! Дякуємо Вам за теплий відгук на адресу працівників відділення. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!
Андрей | 09.04.2022
Приятно удивило обслуживание девочек. Наталья и Светлана очень быстро и качественно провели забор крови и всё детально объяснили. ___________________________________________________________________________________ Шановний Андрію! Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Раді старатися для Вас! Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!
Галина | 09.04.2022
Пользуюсь только услугами Вашей лаборатории. Всегда радует приятная обстановка. Наталья, Светлана, Диана и Дарья работают быстро и качественно, что очень важно в работе с людьми. Спасибо за Ваш профессионализм и заботу о пациентах. _________________________________________________________________________ Шановна Галино! Дякуємо Вам за позитивний відгук і вибір нашої лабораторії для діагностики. Нам дуже приємно, коли клієнти помічають зусилля персоналу в наданні сервісу на вищому рівні. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Развернуть
Микола | 08.04.2022
Перший раз відвідав Смартлаб. Дуже приємно здивований вічливістью і професіоналізмом співробітників Лілії, Тетяни і Олександри. _______________________________________________________________________________________ Шановний Миколо Миколайовичу, щиро дякуємо Вам за високу оцінку професійних якостей наших співробітників. Сподіваємося, що будемо й надалі тримати високу планку і зберігати Вашу довіру до нашоі лабораторіі. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашій родині!
Развернуть
Евгения | 08.04.2022
Здравствуйте. Хочу выразить глубокую признательность и благодарность Беспаловой Светлане (администратору) и Коломиец Татьяне (медсестре) от своего лица и лица своего отца Лоцюк Георгия Владимировича за искреннюю заинтересованность в решении возникших вопросов, за сердечное отношение, за проявленное внимание к моему пожилому отцу. Благодаря их оперативности, отзывчивости и вовлеченности в проблемы клиента, мы своевременно сдали необходимы анализы и вовремя получили их результаты. Наличие знаний, опыта и навыков, нужных для эффективной деятельности в заданной предметной области, теплое сердечное отношение- все это говорит о высоком профессионализме и человечности Светланы и Татьяны. Низкий поклон им и всему коллективу Смартлаба по адресу: ул. 1 Мая, 1 г. Черноморск. ____________________________________________________________________________________ Шановна Євгеніє Георгіївно, дякуємо Вам за позитивний відгук про нашу лабораторію. Ми цінуємо кожного клієнта, так як нам довіряють найдорожче - це здоров'я. Тому, уважність, привітність і професіоналізм є невід'ємними складовими нашої роботи. Будемо завжди раді Вашим візитам! Бажаємо Вам міцного здоров'я !
Развернуть

Оставьте отзыв о нашей работе

Оставляя отзыв, Вы даёте согласие на хранение и обработку Ваших персональных данных.

В целях сохранения конфиденциальности, Ваши контактные данные, кроме имени (отчества), опубликованы не будут.

Отзывы, содержащие недостоверную или оскорбительную информацию, опубликованы не будут.

Фамилия*:
Имя*:
Отчество:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше сообщение*:
Код: