Одеса

Медична лабораторна діагностика

13 років якості!

Наші відділення працюють!
Інформаційна служба, відгуки, виклик медсестри додому,
ЕКГ, запис до лікарів та на УЗД:

0 800 750 070

*Дзвінки в межах України безкоштовні

0 733 750 070

*Вартість дзвінка - згідно тарифів вашого оператора


Аналізи на
COVID-19
Кол-центр працює щодня з 7:00 до 19:00. Телефони кол-центру: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Виклик медсестри додому для дорослих та дітей від народження
ЕКГ вдома
Запис до лікарів та на УЗД
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Час дзвінка:

Отзывы наших пациентов

Вікторія | 22.12.2022
Дякую велике працівникам Вікторії та Марині за їх відношення до клієнтів, розуміння, повагу та професіоналізм. Швидке взяття аналізу, дуже сподобалось безболісно! Бажаю процвітання та миру.
Тетяна | 22.12.2022
Дякую за високий рівень обслуговування, приємне відношення персоналу.Бажаю процвітання, успіхів, миру, тепла і добра!
Катерина | 21.12.2022
Огромное спасибо всему коллективу отделения лаборатории Смартлаб(Космонавтов 62).Я с детства очень плохо переношу любые забры кровиЮ но приходя в это отделение всегда спокойна!Здесь всегда очень грамотно и доступным языком проконсультируют ,подберут максимальный выгодный пакет исследований!Медсестры настолько профессионалы своего дела,что заборы крови проходят очень быстро,легко,безболезненно и без следов на месте уколов!Здесь всегда встретят с улыбкой!Желаю вам всегда оставаться такими же улыбчивыми и отзывчивыми!Спасибо за ваш труд и индивидуальный подход к каждому клиенту!20.12.2022
Розгорнути
Андрій | 21.12.2022
Здавав аналіз крові в лабораторії на Ольгіївській. Зазвичай сдачу цього аналізу переношу дуже погано і мені стає дуже зле. Але тут в мене брала кров Галина і все вийшло душе швидко і безболісно. Дуже їй дякую за це)
Ольга | 19.12.2022
Хочу поблагодарить медсестру Зою. Очень добрый и ласковый человек. Руки "золотые". Администратор Олена очень ответственная и позитивная. Даже не смотря на не очень приятную процедуру, я получила дозу позитива на целый день. Молодцы ,девочки.
Розгорнути
Inna | 17.12.2022
Обслуживание администратора на 0 уровне, ничего не знает, очень долго все заполняет . Сдала развернутые анализы ребенка , результаты все так и не пришли . Вопрос зачем я их сдавала ? Не рекомендую _____________________________________________________ Шановна Інно Степанівно, дякуємо Вам, що звернулися до незалежної медичної лабораторії "Смартлаб". Щодня ми працюємо над тим, щоб клієнти залишалися задоволені обслуговуванням. За Вашим відгуком було проведено службове розслідування, в ході якого було прослухано аудіозапис Вашого замовлення у відділенні лабораторії за адресою вул. Фонтанська дорога, 61. Виявлено порушення з боку адміністратора, який не повідомив Вам планову дату одного із досліджень у замовленні, яке виконується 5 робочих днів. Даний випадок був опрацьований і детально розібраний зі співробітниками. Запевняємо Вас, що турбота про клієнта, надання якісного сервісу – основна мета нашої компанії. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким! З повагою, незалежна медична лабораторія "Смартлаб"
Розгорнути

Залиште відгук про нашу роботу

Залишаючи відгук, Ви даєте згоду на зберігання та обробку Ваших персональних даних.

З метою збереження конфіденційності, Ваші контактні дані, окрім імені (по-батькові), не публікуватимуться.

Відгуки, що містять недостовірну або образливу інформацію, не публікуватимуться.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: