Одесса

Медицинская лабораторная диагностика

13 лет качества!

Наши отделения работают!
Информационная служба, отзывы, вызов медсестры на дом,
ЭКГ, запись к врачам и на УЗИ:

0 800 750 070

*Звонки в пределах Украины бесплатные

0 733 750 070

*Стоимость звонка - согласно тарифов вашего оператора


Анализы на
COVID-19
Колл-центр работает ежедневно с 7:00 до 21:00. Телефоны колл-центра: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Вызов медсестры на дом для взрослых и детей с рождения
ЭКГ на дому
Запись к врачам и на УЗИ
Написать сообщение:
Заказать звонок:
Время звонка:

Отзывы наших пациентов

Уляна | 25.04.2022
Дякую працівникам лабораторії за увагу та професіоналізм. Дякую Олену, Ольгу та Олені за працю та увагу! ______________________________________________________________________________________ Шановна Уляно Олександрівно, дякуємо Вам за теплий відгук на адресу працівників відділення. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!ановна
Іван | 25.04.2022
Дякую за професіоналізм працівникам Олені, Олені та Наталі. Дякую, що в такий час працюєте для нас! _____________________________________________________________________________ Шановний Іване Івановичу, ми безмежно раді, що Ви обираєте саме нашу компанію. Дякуємо Вам за такі приємні слова та високу оцінку професіоналізму наших колег. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашій родині!
Костянтин | 23.04.2022
Я вже не вперше користуюсь послугами Смартлаб. Всі мої рідні також. Персонал дуже вічливий, уважний. Я всім рекомендую саме клініку Смартлаб. Спасибі Тані, Лілі, Саші _______________________________________________________________________________________ Шановний Костянтине Юрійовичу, дякуємо Вам за позитивний відгук про нашу лабораторію. Ми цінуємо кожного клієнта, так як нам довіряють найдорожче - це здоров'я. Тому, уважність, привітність і професіоналізм є невід'ємними складовими нашої роботи. Будемо завжди раді Вашим візитам! Бажаємо Вам міцного здоров'я !
Развернуть
Ігор | 23.04.2022
Вважаю за необхідність виразити свою велику подяку медсестрі Щербині Діані Миколаївні. В неї чарівні руки. Я навіть не почув як вона брала кров з вени. В мене це було вперше, а мені 62 роки. Дуже вдячний за таку співробітницю. Здоровя, миру, благополуччя. Весь персонал дуже ввічливий! __________________________________________________________________________________ Шановний Ігорю Федоровичу, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, коли наші клієнти залишаються задоволеними відвідуванням нашого лабораторного центру. Високий професіоналізм і турбота про клієнта - головні цілі нашої команди. Впевнені, що і наступні візити до нас принесуть Вам тільки позитивні емоції! Міцного Вам здоров'я!
Развернуть
Валентина | 22.04.2022
Всією родиною користуємось послугами вашої лабораторії. Загальне враження! Кмпетентний підготовлений персонал. Дуже ввічливий та уважний до пацієнтів/відвідувачив. Робили серію аналізів сьогодні. Все швидко - оформлено, відбір матеріалу. Ганна та тетянка - вдячність, повага та респект. ______________________________________________________________________________ Шановна Валентино Вікторівно, щиро дякуємо Вам за високу оцінку професійних якостей наших співробітників. Сподіваємося, що будемо й надалі тримати високу планку і зберігати Вашу довіру до нашоі лабораторіі. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашій родині!
Развернуть
Александр | 21.04.2022
Благодарю за четкую и профессиональную работу Равской Ирине. _________________________________________________________ Шановний Олександре Петровичу! Дякуємо Вам за теплий відгук на адресу працівника відділення. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!

Оставьте отзыв о нашей работе

Оставляя отзыв, Вы даёте согласие на хранение и обработку Ваших персональных данных.

В целях сохранения конфиденциальности, Ваши контактные данные, кроме имени (отчества), опубликованы не будут.

Отзывы, содержащие недостоверную или оскорбительную информацию, опубликованы не будут.

Фамилия*:
Имя*:
Отчество:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше сообщение*:
Код: