Одесса

Медицинская лабораторная диагностика

13 лет качества!

Наши отделения работают!
Информационная служба, отзывы, вызов медсестры на дом,
ЭКГ, запись к врачам и на УЗИ:

0 800 750 070

*Звонки в пределах Украины бесплатные

0 733 750 070

*Стоимость звонка - согласно тарифов вашего оператора


Анализы на
COVID-19
Колл-центр работает ежедневно с 7:00 до 21:00. Телефоны колл-центра: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Вызов медсестры на дом для взрослых и детей с рождения
ЭКГ на дому
Запись к врачам и на УЗИ
Написать сообщение:
Заказать звонок:
Время звонка:

Отзывы наших пациентов

Натали | 26.04.2022
Хочу выразить огромную благодарность коллек5тиву в лице Светланы, Дианы, Дарьи и Натальи за отзывчивость и понимание. К Вам приятно обращаться. ______________________________________________________________________________________________ Шановна Наталіє, дякуємо Вам за теплий відгук на адресу працівників відділення. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!
Александр | 26.04.2022
Дякую колективу лабораторії за хороше відношення до паціентів і мирного неба. __________________________________________________________________________________________ Шановний Олександре Васильовичу, дякуємо Вам за позитивний відгук і вибір нашої лабораторії для діагностики. Нам дуже приємно, коли клієнти помічають зусилля персоналу в наданні сервісу на вищому рівні. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Наталя | 26.04.2022
Персонал вічливий, знайшли вену з першого разу. Точністьговорить про професійність. дякую, що працюють у тяжкі дні войни. ________________________________________________________________________________________ Шановна Наталіє Борисівно, щиро дякуємо Вам за високу оцінку професійних якостей наших співробітників. Сподіваємося, що будемо й надалі тримати високу планку і зберігати Вашу довіру до нашоі лабораторіі. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашій родині!
Людмила | 26.04.2022
Дуже бистро попадають в вену, вежліві девоскі. Винисти подяку Алексюк Надежді _______________________________________________________________________________________ Шановна Людмило Олексіївно, дякуємо вам за відгук! Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!
Катерина | 26.04.2022
Дуже якісне обслуговування, приємна медсестра Наталія Порецька! Все якісно і зрозуміло розповідає про ваші послуги, вежлива, і відноситься з розумінням до пацієнта! Дуже бистро і безболісно попадає у вену! 10/10 Прийду ще! _________________________________________________________________________________________ Шановна Катерино Володимирывно, дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, коли наші клієнти залишаються задоволеними відвідуванням нашого лабораторного центру. Високий професіоналізм і турбота про клієнта - головні цілі нашої команди. Впевнені, що і наступні візити до нас принесуть Вам тільки позитивні емоції! Міцного Вам здоров'я!
Развернуть
Людмила | 25.04.2022
Спасибо большое вам за то, что в такое нелегкое время вы оказываете сервис на высшем уровне. Отдельное спасибо медсестре Леночке за взятие крови - совсем ничего не почувствовала. Девочки на ресепшине Лена и Олечка все подробно рассказали, относились с терпением. мира вам и вашим семьям! __________________________________________________________________________________________ Шановна Людмило Миколаївно, ми безмежно раді, що Ви обираєте саме нашу компанію. Дякуємо Вам за такі приємні слова та високу оцінку професіоналізму наших колег. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашій родині!
Развернуть

Оставьте отзыв о нашей работе

Оставляя отзыв, Вы даёте согласие на хранение и обработку Ваших персональных данных.

В целях сохранения конфиденциальности, Ваши контактные данные, кроме имени (отчества), опубликованы не будут.

Отзывы, содержащие недостоверную или оскорбительную информацию, опубликованы не будут.

Фамилия*:
Имя*:
Отчество:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше сообщение*:
Код: