Одеса

Медична лабораторна діагностика

13 років якості!

Наші відділення працюють!
Інформаційна служба, відгуки, виклик медсестри додому,
ЕКГ, запис до лікарів та на УЗД:

0 800 750 070

*Дзвінки в межах України безкоштовні

0 733 750 070

*Вартість дзвінка - згідно тарифів вашого оператора


Аналізи на
COVID-19
Кол-центр працює щодня з 7:00 до 19:00. Телефони кол-центру: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Виклик медсестри додому для дорослих та дітей від народження
ЕКГ вдома
Запис до лікарів та на УЗД
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Час дзвінка:

Отзывы наших пациентов

Тетяна | 28.05.2023
Дякую за професіоналізм та за дуже кваліфікованих фахівців
Ольга | 28.05.2023
Спасибо девочкам за понимание, за внимание. Я для себя открыла что в этой лаборатории работают хорошие девочки с добрым сердцем. Спасибо за прием Анне и Каролине. Вам хороших клиентов. Спасибо огромное!!! Буду обращаться к вам ( и угостили батончиком, приятно очень!!!)
Розгорнути
Александр | 24.05.2023
Сдал анализ , прошло 4 дня , звоню в колцентр узнать когда будет мой результат. Они говорят ваша кровь свернулась , испортилась . Мы вам отправили смс два дня назад . Приходите и сдайте заново (((( А позвонить или написать в моем аккаунте забыли. Ужасное , гадкое обслуживание г. Одесса , отделение на Академика Королева 65 ____________________________________________________ Шановний Олександре Олександровичу, дякуємо Вам відгук і за те, що Ви все ж таки знайшли час та відвідали відділення лабораторії для повторної здачі біоматерілу. На разі дослідження виконане, результат відправлений Вам на електронну пошту. Ми розуміємо Вашу реакцію, але зразок біоматеріалу, який було надано, був гемолізований, про що Вас було повідомлено за допомогою смс-повідомлення а також дзвінком. Гемоліз - це руйнування чи розпад еритроцитів (червоних кров’яних тілець), що впливає на достовірність результату дослідження. Запрошення на перезабір зі свіжого біоматеріалу дає можливість виключити помилки, пов’язані із гемолізом. Причинаи гемолізу можуть бути індивідуальні особливості, мінімальний питний режим, висока температура, активне фізичне навантаження або надмірна нервова перенапруга. Якщо в зразку крові виявили гемоліз, його не беруть в роботу, тому що при виконанні багатьох тестів прилади можуть неправильно інтерпретувати отримані данні і видати некоректний результат. Перепрошуємо за можливо доставлені незручності, сподіваємося й надалі бачити Вас серед наших клієнтів.
Розгорнути
Ірина | 23.05.2023
Величезне дякую дівчатками, з Одесса Ак.Воробйова 3.Дуже гарне відношення до клієнтів, аналізи взяли безболісно.Дуже гарні та привітні дівчатка
Карина | 22.05.2023
Что могу сказать, из за постоянного вашего конвеера и набора не опытного персонала, мы получаем не качественную процедуру и не корректные результаты, которые приводят к серьезным проблемам. Займитесь лучше не прослушками своими и какой-то не кому не нужной ерундой, а уделите нормально время персоналу. И вы должны понимать что ваши клиенты не подопытные кролики!!!!! Злости не хватает! Воробьева 5 испоганилось! Просто позор! Ужас! Больше туда не пойду. Но единственное что могу отметить отделение на торговой , отличные медсестры и персонал. Вот такие опытные люди должны работать!!!! Им агрометр спасибо. ____________________________________________________________________________ Шановна Карино Сергіївно, дякуємо Вам за високу оцінку професійних якостей співробітників відділення за адресою вул. Пастера, 42 (вул. Торгова, 17). Щодня ми працюємо над тим, щоб клієнти «Смартлаб» залишалися задоволені обслуговуванням. Нам дуже шкода, що Ви залишилися засмученими після взяття біоматеріалу у відділенні за адресою Воробйова 5а. Запевняємо Вас, що систематично проводиться аудит роботи медсестер на усіх відділеннях. Хочемо зазначити, що медсестри в лабораторії "Смартлаб" - досвідчені, вони успішно проводять взяття у пацієнтів з венами різної складності, мають великий досвід роботи з дітьми з народження і багато позитивних відгуків. Однак іноді й у досвідчених медсестер трапляються ситуації, наприклад, коли кров погано поступає у пробірку - це може бути пов'язане зі стресом, через якого спазмуються судини, і тоді взяття біоматеріалу ускладнюється. Венепункція - це медична маніпуляція, яка у силу особливостей організму може викликати певні незручності. Незалежна медична лабораторія "Смартлаб" - відкрита лабораторія, яка завжди готова вести конструктивний діалог зі своїми клієнтами. Для вирішення будь-яких ситуацій радимо звертатися на гарячу лінію незалежної медичної лабораторії «Смартлаб» за номером 073 750 070 (вартість дзвінка - згідно тарифів Вашого оператора), 080 750 070 (дзвінки в межах України безкоштовні), або пишіть нам на електрону пошту - otziv@smartlab.ua. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашої родині! З повагою, незалежна медична лабораторія "Смартлаб"
Розгорнути
Станіслав | 21.05.2023
Отделение пгт. Авангард, 7 Небо, благодарен специалисту Катерине, безболезненно и быстро сделала забор крови. Очень профессионально выполнена работа.

Залиште відгук про нашу роботу

Залишаючи відгук, Ви даєте згоду на зберігання та обробку Ваших персональних даних.

З метою збереження конфіденційності, Ваші контактні дані, окрім імені (по-батькові), не публікуватимуться.

Відгуки, що містять недостовірну або образливу інформацію, не публікуватимуться.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: