Одеса

Медична лабораторна діагностика

13 років якості!

Наші відділення працюють!
Інформаційна служба, відгуки, виклик медсестри додому,
ЕКГ, запис до лікарів та на УЗД:

0 800 750 070

*Дзвінки в межах України безкоштовні

0 733 750 070

*Вартість дзвінка - згідно тарифів вашого оператора


Аналізи на
COVID-19
Кол-центр працює щодня з 7:00 до 19:00. Телефони кол-центру: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Виклик медсестри додому для дорослих та дітей від народження
ЕКГ вдома
Запис до лікарів та на УЗД
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Час дзвінка:

Отзывы наших пациентов

Лариса | 23.01.2023
23.01.2023 ул. Космонавтов, 62. Очень благодарна за хорошее отношение, внимание к нам, вашим постоянным клиентам. Особенно девочкам Ирине и Галочке.
Алла | 22.01.2023
Хочу сказать большое спасибо руководителю отделения Совиньон, 48 Урсол Татьяне за внимание и профессионализм. Так же Гуцу Татьяна медсестра взяла кровь безболезненно, что в моём случае бывает очень редко. Обязательно буду рекомендовать друзьям и с удовольствием приеду ещё.
Розгорнути
Трембовецька Юлія | 21.01.2023
Последний мой визит был в смартлаб ударом для всей семьи. У ребёнка показатель инсулина 32 (по результатам смартлаб) , была паника,а доктор вообще не поверил после длительного лечения в такие показатели ! Перездали сразу в двух других клиниках- дива и интосана, показатель 7 вместо 32, слегка ошиблись)) больше не доверяю смартлаб и врач наша сказала что теперь будет пациентам своим рекомендовать всё кроме смартлаба ! ____________________________________________________________________________________________ Шановна Юліє Василівно, за Вашим зверненням у відділення Одеса, вул. Ген.Бочарова, 2 від 17.01.2023 було проведено внутрішнє службове розслідування, в ході якого був перевірений протокол видачі результату дослідження "Інсулін". Повідомляємо Вам, що результат виданий вірно, він підтверджувався додатковою реакцією. Запевняємо Вас, що у лабораторії «Смартлаб» працюють висококваліфіковані спеціалісти на сертифікованому лабораторному обладнанні, яке відповідає вимогам технічних регламентів. Достовірність наших результатів підтверджується сертифікатами зовнішнього та внутрішнього контролю якості. За результати інших лабораторій ми не несемо відповідальності. Для більш детальної інтерпретації результатів рекомендуємо Вам звернутися до Вашого лікаря. Для урегулювання сітуаціі з Вами зв'язався відповідальний співробітник, додатково підтвердив достовірність результату та запропонував виконання данного дослідження за рахунок компанії, від якого Ви, на жаль, відмовилися. Щиро сподіваємося на Ваше розуміння. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашій родині!
Розгорнути
Лариса | 21.01.2023
Доброго дня.Хочу залишити відгук за бездоганну працю дівчаток в лабораторї с.Фонтанка.Грецька ,2 Моя дитина перший раз сдавала кров .Я дуже переживала.Але дівчатка все зробили професійно і з великою турботою.Не хворійте
Тарас | 20.01.2023
К лаборатории вопросов нет, сотрудники всегда приветливые и профессиональные. Есть много вопросов к руководству, которое не может обеспечить лаборатории бесперибойника и и генераторами. Сейчас каждая "будка" и шаурмичная имеет генератор, а лаборатория без света работает как будто в 19 веке. Руководству жирный минус. _______________________________________________________________________ Шановний Тарасе, дякуємо Вам за зворотній зв’язок. Нам важлива Ваша думка, адже кожного дня ми, як і уся країна, тримаємося та цілодобово працюємо над тим, щоб Ви та інші наші пацієнти отримували точні результати у найстислі строки, а також залишалися задоволеними обслуговуванням. Звертаємо Вашу увагу, що у відділенні Смартлаб (де здається біоматеріал на дослідження) можлива відсутність електропостачання або інтернет зв’язку. Ви можете здати біоматеріал для досліджень незалежно від того є “світло” у відділенні чи нема. Проте в лабораторії Смартлаб (на вул. Ак. Воробйова, 5а в Одесі, де виконуються аналізи) “світло”, вода, зв’язок є завжди. Ваш біоматеріал буде доставлено з відділення в лабораторію для виконання аналізів (https://t.me/smartlab_ua/695). Хочемо зазначити, що для Вашої зручності в лабораторії «Смартлаб» діють такі послуги: - "Попереднє замовлення" (https://smartlab.ua/ru/news_predvaritelnyiy-zakaz-issledovaniy!/) або "Замовлення через сайт" (https://smartlab.ua/ru/referral/) - Ви оформлюєте та сплачуєте замовлення через сайт і ізвертаєтеся у відділення лише для взяття біоматеріалу без черги. Важливо пам'ятати, що попереднє замовлення може оформити як Ви самі, так і будь-який Ваш родич на Ваше ім'я, тож Вам особисто не обов'язково їхати на інше відділення. Дозвольте повідомити , що згідно із загальними правилами охорони праці, до використання і зберігання генераторів висунений цілий ряд вимог. У зв'язку з тим, що приміщення "Смартлаб" повинні відповідати санітарним нормам і правилам (високий рівень стерильності), знаходження в них генератора апріорі не можливо. Окрім усього вищепереліченого генератори не встановлюються, оскільки : На працівника і пацієнта, можуть впливати наступні шкідливі і небезпечні чинники: - вихлопи, що містять чадний газ; - опіки при торканні частин паливної і вихлопної системи; - опіки і компресійні травми внаслідок вибуху бензину. Сподіваємось на Ваше розуміння і бажаємо здоров'я Вам та Вашим рідним!
Розгорнути
Євгеній | 18.01.2023
Благодарен чудесным сотрудникам лаборатории Смартлаб за профессиональный, деликатный, подход к пациенту, а также за их чуткую отзывчивость и человечность.Здоровья им, мира и добра.С найлучшими пожеланиями

Залиште відгук про нашу роботу

Залишаючи відгук, Ви даєте згоду на зберігання та обробку Ваших персональних даних.

З метою збереження конфіденційності, Ваші контактні дані, окрім імені (по-батькові), не публікуватимуться.

Відгуки, що містять недостовірну або образливу інформацію, не публікуватимуться.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: