Одеса

Медична лабораторна діагностика

13 років якості!

Наші відділення працюють!
Інформаційна служба, відгуки, виклик медсестри додому,
ЕКГ, запис до лікарів та на УЗД:

0 800 750 070

*Дзвінки в межах України безкоштовні

0 733 750 070

*Вартість дзвінка - згідно тарифів вашого оператора


Аналізи на
COVID-19
Кол-центр працює щодня з 7:00 до 19:00. Телефони кол-центру: 0 800 750 070, 0 733 750 070
Виклик медсестри додому для дорослих та дітей від народження
ЕКГ вдома
Запис до лікарів та на УЗД
Написати повідомлення:
Заказать звонок:
Час дзвінка:

Отзывы наших пациентов

Олена | 03.02.2023
Большое спасибо мед.сестре Орысе за её профессионализм, только она быстро и безболезненно взяла анализ у моей очень пожелой мамы. Подняла настроение, зарядила оптимизмом. Всего самого хорошего всем.
Владислав | 03.02.2023
Выражаю благодарность м/с Ирине с Королёва 65 за очень доступную информацию, высокий уровень обслуживания и общение с клиентами, очень приятный человек и профессионал своего дела)
Станіслав | 02.02.2023
Мій аналіз не зробили по невідомій причині. Мене запросили здати заново. АЛЕ в реанімаційному відділенні цей аналіз потрібен вже! А збирати цей аналіз потрібно добу.. тож я втратив дорогоцінний час! Я вважаю що в край НЕ ПРОФЕСІОЛЬНО! Обов’язково залишу відгуки в гуглі та фейсбуці. _______________________________________________________ Шановний Станіславе Івановичу! Дякуємо Вам за відгук і за те, що повідомили про ситуацію, яка Вас турбує. Для нас дуже важливий зворотній зв'язок. Ретельно розібравшись у Вашій ситуації, з Вами зв'язався відповідальний співробітник та пояснив, що під час проведення досліджень на Ваше замовлення було отримано результат, який виходить за межі референсних значень (норми). У таких випадках лабораторія в обов'язковому порядку має провести додатково дослідження з нового біоматеріалу для підтвердження результату - у зв'язку з цим Ви були запрошені на перезабір без оплати. Дякуємо Вам за розуміння та очікуємо на Ваш біоматеріал у зазначений Вами термін. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!
Розгорнути
Тетяна | 01.02.2023
Сдавала кров на Генерала Петрова - все сподобалося, дуже приемні дівчата, а дівчинка яка брала кров така молодчика і так бережно провела всі маніпуляції що я і не помітила, дужу вам вдячна!
Наталья | 01.02.2023
Добрый день! Хочу выразить благодарность коллективу Смартлаб,Заболотного 28 за их профессиональной подход к каждому пациенту, за внимание и человеческое отношение. Особенно администраторам Кокон Е, Стогорнюк Ю, медбрат Гарбуз М. Благодарю Вас и желаю всему коллективу мира, успехов в работе, благодарных пациентов и достойного вознаграждения за ваш труд. Ps. Хочу обратится к администрации, обратите внимание на информированием пациентов про работу отделений при отключении электроэнергии. Делала заявку через оператора, и никто меня не предупредил, что при отсутствии электроэнергии мой предзаказ со скидкой не будет возможности распечатать. Спасибо Екатерине и Юлии которые нашли выход с данной ситуацией и не отправили в другое отделение, тем самым сберегли моё время и нервы. Успехов Вам!
Розгорнути
Тетяна | 01.02.2023
Ввічливе ставлення. Зрозумілі відповіді на запитання. Привітне ставлення. Дякую працівникам лабораторії.

Залиште відгук про нашу роботу

Залишаючи відгук, Ви даєте згоду на зберігання та обробку Ваших персональних даних.

З метою збереження конфіденційності, Ваші контактні дані, окрім імені (по-батькові), не публікуватимуться.

Відгуки, що містять недостовірну або образливу інформацію, не публікуватимуться.

Прізвище*:
Ім'я*:
По-батькові:
Телефон*:
E-mail*:
Ваше повідомлення*:
Код: